3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Roda hodnocení hotelů
Řecko Roda Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Angela Beach Hotel & Apts Průměrné hodnocení: 7,4

„Nutno říct, že jsme hotel navštívili začátkem května, tedy přes sezonou. Což byla výborná volba. Málo lidí. Klid jak na pláži, tak v hotelu i u bazénu. Jídla dostatek, stále se doplňovalo. Chuťově tak 8/10, ale vždy si bylo co vybrat. Velmi milý personál. Myslím, že na ***hotel bylo vše fajn. Doporučuji,“

• John Apartments First Floor Průměrné hodnocení: 9,1

„Krásný apartmán, parkování ve dvoře“

• Paradise Village Průměrné hodnocení: 9

„Soukromí v malých "domečkách". Velmi milá a ochotná paní majitelka. Výborné snídaně formou bufetu. Skvelá lokalita blízko městečka, ale na velmi klidném místě. Pakování zdarma přímo v areálu. Malý, ale vybavený kuchyňský koutek. Celkově úžasný zážitek, pokud ještě přijedeme na Korfu, tam rozhodně sem.“

• Paradise Village Průměrné hodnocení: 9

„Místo včetně krásné zahrady, čistota, přístup personálu, výborné snídaně“

• Hotel Coral Beach Průměrné hodnocení: 8,9

„všechno super servis,super jídlo,sporty z darma bobma pojedeme zase“

• Alex Apartments Průměrné hodnocení: 7,9

„Lokalita velmi dobrá“

• Ibiscus Corfu Hotel Průměrné hodnocení: 8,1

„perfektní servis a jídlo“

• Aqua Luxury Suites by Estia Průměrné hodnocení: 8,3

„Pěkná lokace, úžasný personál, pokoje pěkné, s výhledem i balkonem. Město turistické (hlavně Britové), ale pěkné. Spousta super restaurací a barů kolem.“

• Maritsas Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá lokalita, kousek od moře. Spoustu restaurací a obchodů okolo.“

• Alexandros Studios Apartments Průměrné hodnocení: 8,2

„Líbilo se mi, že součástí pokoje je i kuchyňka, která je dobře vybavená (z nádobí mi chyběl jen cedník). Díky tomu jsem ušetřila hodně peněz, protože restaurace jsou drahé. Příjemně mě překvapil počet ramínek ve skříni. Paní uklízečka je nejpracovitější a nejmilejší žena na světě.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Roda