3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
  4. Trapezaki – opinie o hotelu
Grecja Trapezaki Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lygies Apart Hotel Ocena: 8,4

„Bardzo fajne apartamenty duże wygodne łóżka, duży basen, czynny od 9do 20, kuchnia wyposażona w palniki elektryczne, czajnik, toster, air conditioning, gorąco polecam właściciele też super rodzinka, pomogą jak by się coś dzialao beż problemu. Do Argostoli bilet autobusowy 1.60€dorosły a dziecko 0,80€.”

• Apsedes Studios Ocena: 9,5

„Wszystko co zastałam było idealne wg. moich potrzeb. Balkon na poranną kawę i szklaneczkę winka wieczorem. Widok na okolicę i morze. Relaks jakiego potrzeba do totalnego resetu. Polecam”

• Apsedes Studios Ocena: 9,5

„Piękny widok z balkonu, przyjemny ogród i zagospodarowanie terenu na dworze. Pokoj czysty i przestronny. Blisko do marketu i restauracji. Do plaży 20min pieszo ale jeśli masz skuter czy samochód to żadna przeszkoda, za to masz spokój i ciszę. Gospodarz bardzo miły! Pozwolił nam zostać dłużej w pokoju niż godzina wymeldowania, mając prom o godzinę o 18 to było dla nas ważne, moc zostawić torby na miejscu . Polecam !”

• „Hotel pachnie nowością (z 2021). Bardzo dobre śniadanie ktore zjesz na dachu budynku z pięknym widokiem na morze.”

• Fiora Villas Ocena: 8,9

„Jesteśmy bardzo wdzięczni, bo gospodarze przyjęli nas dosłownie w środku nocy (przez nasz błąd, bo przyjechaliśmy na wyspę dzień wcześniej). Od razu bardzo się przyjęli, nawet chcieli zawieźć nas do sklepu. Wspaniali ludzie, byli bardzo mili ;)”

• „Ładny apartament, pokój z widokiem na morze, wino na tarasie przy takich widokach smakuje jeszcze lepiej! zadbany teren z dużą ilością zieleni. I basen, z którego także rozpościera się piękna nadmorska panorama. Gospodarz bardzo miły. Polecam!”

15 najlepszych hoteli w mieście Trapezaki