3. Chania hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Palaiochóra hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Palaiochóra Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Neapolis Apartments Průměrné hodnocení: 8,8

„Příjemný hostitel, skromný, ale čistý plně vybavený pokoj.“

• Haris Studios Průměrné hodnocení: 8,4

„Penzion s domácí atmosférou, v objektu malá restaurace s možností celodenního stravování. Ubytování koncipováno v klidné oblasti hezkého města bezprostředně u moře. Extrémní důraz na čistotu ze strany majitelů. Pokoj byl velmi útulný a vůbec nic nám nechybělo. Parkování vozu bezproblémové. Poskytované služby převyšovaly zaplacenou cenu a byly výrazně nad naším očekáváním.“

• Electra Studios Průměrné hodnocení: 8,4

„Krásný a čistý moderně zařízený pokoj. Balkon s posezením a přístupem rovnou na zahradu, která pokračuje až k moři. Krásná zatravněná zahrada se vzrostlými stromy - možnost posezení. Klidné prostředí a pocit soukromí. Parkovací místo - přístřešek. Blízkost obchodu s veškerým zbožím. Možnost zapůjčení lehátka. Děkujeme.“

• Evriali Comfort Living Průměrné hodnocení: 9,3

„Krasny apartmanovy dum na peknem miste. Vse ciste, mili majitele“

• Libyan Sunrise Průměrné hodnocení: 8,8

„Velice příjemný a ochotný majitel i personál. Apartmány jsou dostatečně vybaveny nábytkem a kuchyňským vybavením, vše je v bezvadném stavu, pravděpodobně po rekonstrukci nebo dobře udržované. Fantastický výhled na moře a ranní východ slunce i večerní měsíc. Apartmán byl hned na hlavní promenádě plné restaurací, zajímavostí bylo, že snad nebylo možné najít restauraci, která by nebyla vynikající. Vřele doporučuji toto ubytování i celou Paleochoru. Doporučuji pronájem auta a návštěvu pláží jak na východ, tak na západ od města - jsou zde místa, kde můžete být úplně sami.“

• Protopapas Průměrné hodnocení: 8,6

„Lokalita je výborná, co se týká dostupnosti pláží, obchodů a restaurací.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Palaiochóra

podle 13 005 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu