3. Karlovac county – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Slunj – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Chorwacja Slunj Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Aria Room - Rastoke Ocena: 9,3

„Dobre miejsce na 1 nocleg. Miła gospodyni.”

• Guest House Vučeta Ocena: 8,7

„świetna lokalizacja , miła właścicielka, bardzo pomocna , zaoferowała śniadanie . Bardzo dobry obiekt na nocleg w drodze powrotnej z Dalmacji . Polecam . Piękne widoki , obiekt zlokalizowany przy samym wodospadzie . Piękna okolica .”

• „To już druga Nasza wizyta w drodze na południe Chorwacji. Apartament idealnie czysty. Wszystko pachnące i czyściutkie. W apartamencie jest wszystko co jest potrzebne do krótszego bądź dłuższego pobytu. Po za tak oczywistymi przedmiotami jak przybory kuchenne, w apartamencie są również przyprawy czy artykuły spożywcze. Wspaniali właściciele, którzy są mega sympatyczni i gościnni. Jeśli następnym razem będziemy nocowali w tych rejonach, to na pewno w IRIS Room.”

• Guest House Iva Ocena: 9,3

„Czysto , zadbane , polecam”

• Rooms Jana Ocena: 9,4

„Czysto, wygodne łóżka. W pokoju i łazience wszystko co niezbędne. Cicha lokalizacja. Dużym plusem jest dostępny aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem dzięki czemu można sobie przygotować rano śniadanie (na tarasie). Jest też duża lodówka dla gości. Kwatera jest naprawdę w pięknym miejscu - nieopodal Rastoke, które koniecznie trzeba zobaczyć. Bardzo dobry pomysł na nocleg w drodze lub z wakacji.”

15 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Slunj

na podstawie 6 024 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com