2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Dubrovnicko-neretvanská župa hodnocení hotelů
  4. Brna hodnocení hotelů
Chorvatsko Brna Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Aminess Lume Hotel Průměrné hodnocení: 8,9

„četli jsme před ubytováním reference a měli jsme trochu obavy. Skutečnost však byla úplně jiná, snídaně i večeře byly vynikající, velký výběr jídla, každý den jste mohli mít něco jiného, rozhodně nechápeme některé negativní reference. Škoda, že v ceně není i večer pití, aspoň nealko, Jinak velmi děkujeme za celý náš týdenní pobyt a byli jsme velmi spokojeni.“

• Aminess Lume Hotel Průměrné hodnocení: 8,9

„Snídaně i večeře na vynikající úrovni. Úžasné místo.“

• Apartments Sunce Průměrné hodnocení: 9,7

„Naprosto vše se nám líbilo. Majitelé jsou strašně skvělí lidé, rádi se vším pomůžou a poradí. Kéž by byli takový všichni majitelé hotelů a penzionů. Ubytování je v klidné části ostrova a ten výhled.... Bomba! Večer se můžete vykoupat v bazénku a když necháte pootevřené okno u bazénu,tak Vám tam bude kroužit netopýr jako nám. Krásná podívaná. Ve vesnici/městečku je obchod, bankomat i několik restaurací. Je tam zkrátka vše co člověk potřebuje k životu. Hlavně ten klid. Komu nestačí plážička u obchodu,tak doporučuji v Prižbě. Je tam sprcha zdarma, půjčovna lehátek, deštníků a šlapadel. Napsala bych toho tolik, ale lepší je to zažít. Pokud uvažujete o tomto ubytování,tak vřele doporučuji! My se chystáme zase příští rok.“

• Apartments Sunce Průměrné hodnocení: 9,7

„Neskutečně milí, ochotní a vstřícní manželé. Krásný, čistý, vybavený apartmán. Možnost využití terasy, bazénu... Děti i my jsme byli maximálně spokojeni a opravdu můžeme jen doporučit. Děkujeme za krásnou dovolenou :)“

• Aminess Lume Hotel Průměrné hodnocení: 8,9

„Vse bylo nad ocekavani bajecne:-)“

• Aminess Lume Hotel Průměrné hodnocení: 8,9

„Lokalita, čisté moře, personál,lehátka k dispozici,,,kuchyně výborná!!! Byli jsme zde v loni v září poprvé.Urcite se za rok vrátíme.“

• Apartments Marija Průměrné hodnocení: 8,2

„blizkost more“

• Aminess Lume Hotel Průměrné hodnocení: 8,9

„Vše bylo perfektní, moře nádherné teplé a čisté. Velice klidný hotel“

• Apartments Sunce Průměrné hodnocení: 9,7

„Naprosto klidná lokalita s čistým mořem. Mnoho přístupů k vodě , bez návalu lidí. Ubytování moc příjemné s kompletním vybavením. Majitelé velmi ochotní a příjmení lidé. Mohu jen doporučit!“

10 nejlepších hotelů v destinaci Brna