2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Chorvatsko hodnocení hotelů
Korčula Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Holiday home Gradina Průměrné hodnocení: 10

„Všechno naprosto v pohodě a v pořádku. Moc děkujeme!“

• Riva1 Apartments and Rooms Průměrné hodnocení: 10

„super Korčula, super moře, super majitelka Linda“

• Apartment Plaza Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto vše. V apartmánu bylo připravené vše, na co si jen vzpomenete. I podložky a osušky na pláž. V koupelně ručníky, župany, šampon, sprchový gel a krém na tělo, odličovací tamponky, prášek na praní... Kuchyň byla plně vybavená a v ložnici veliká skříň a komoda. Prostředí a umístění apartmánu je skvělé. Všude se dostanete pohodlně pěšky. Blízko jsou i kavárny, bar, restaurace, zmrzlina. Do starého města asi 10 minut procházka po rovince. Z apartmánu výhled na moře, kde porad jezdi loďky.Parkování v parkovacím domě cca 3 minuty od apartmánu je velmi pohodlné. Auto je v bezpečí a neprší se na něj. Vždy jsme tu měli místo k zaparkování.“

• Seaview Vela Luka Průměrné hodnocení: 10

„Krásná vyhlídka a ve vybavení bylo pamatovano úplně na vše..Paní bytna velmi milá Vše nové a čisté … Vřele doporučuji“

• Apartment Petrović Průměrné hodnocení: 7

„Čistota,blízko centra,relativně klidné místo,z důvodu parkování vhodné pro motorkáře.“

• apartmani Šanko Průměrné hodnocení: 10

„Krásný výhled“

• Dragan's Den Hostel Průměrné hodnocení: 8

„Skvělé místo. Cisty pokoj s koupelnou. Vse v pořádku. Za super peníze!“

• Aminess Lume Hotel Průměrné hodnocení: 10

„četli jsme před ubytováním reference a měli jsme trochu obavy. Skutečnost však byla úplně jiná, snídaně i večeře byly vynikající, velký výběr jídla, každý den jste mohli mít něco jiného, rozhodně nechápeme některé negativní reference. Škoda, že v ceně není i večer pití, aspoň nealko, Jinak velmi děkujeme za celý náš týdenní pobyt a byli jsme velmi spokojeni.“

• Tara's Lodge Hotel Průměrné hodnocení: 10

„u moře, klid, ochotný personál“

• Guest house Šuda Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo téměř u moře v zahradě plné citrusů, granátových jablek a hroznového vína. Apartmán byl útulný, čistý, paní majitelka byla moc milá a vstřícná, nic nebyl problém. Určitě přijedeme zase, protože jak lokalita, tak ubytování byly super 😉“

Korčula – 5 nejlepších hotelů