3. Istria – opinie o hotelach
  4. Motovun – opinie o hotelu
Chorwacja Motovun Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja i trasa przy studio.”

• Teta San Ocena: 9,6

„Bardzo udany pobyt, spokojna wiejska lokalizacja, bardzo mili właściciele, piekny widok na miasteczko Motovun, jest jacuzzi wiec można się relaksować i podziwiać. Polecamy, wszystko było idealnie.”

• Soba Gracijela Ocena: 9,7

„Bliskość do historycznego Motovun. My poszliśmy spacerkiem i wspinaliśmy się na szczyt tego malowniczego miasteczka. Pokój był sterylnie czysty i radośnie urządzony. Ładne meble i schludna łazienka. Dom stoi na uboczu, więc możesz poczuć wiejską atmosferę, cudowne zapachy kwiatów, świergotanie ptaków i zapach porannej kawy od gospodarzy. Najbardziej ujęła nas gościnność samych gospodarzy oraz ich wesoły piesek, który widać cieszy się na wizytę każdego z nowych gości.”

• „Piękny widok, smaczne śniadanie...”

• „Wszystko było idealne 😀”

• „Wybrałem przedmiotowy obiekt z uwagi na położenie w przepięknym mieście Motovun - na trasie rowerowej Parenzana. Do hotelu przyjechaliśmy na rowerach po przejechaniu dystansu 100km. Ku Naszemu zaskoczeniu obiekt był umiejscowiony na samej starówce a gospodyni przywitała Nas kieliszkiem wina. Pokój był bardzo klimatyczny z dużym tarasem i przepięknym widokiem na okolicę oraz zachodzące słońce. Na tarasie znajdują się bardzo wygodne meble ogrodowe. Sam obiekt znajduje się 2 minuty pieszo od restauracji.”

• Villa Hana Ocena: 9,9

„Willa przepiękna, komfortowa, w otoczeniu winnic, idealna do relaksu. Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Wrócimy jeśli będziemy ponownie w tych okolicach.”

• „Przepiękny widok na Motovun. Basen, grill i ogród bardzo czysty i zadbany. Pokoje czyste i w stylu hotelowym. Balkon z widokiem na góry. Dodatkowo na parterze udostępnione jest mieszkanie z łazienką, kuchnią i salonem. Gospodarze cudowni, czuliśmy się u nich jak u wujków na wsi. Wszystkim zajmują się sami i widać, że wkładają w to serce. Śniadanie serwowane do stolika na umówioną dzień wcześniej godzinę. Jedzenia wystarczająco aby zjeść ze smakiem, a jednocześnie nie boli serce, że cokolwiek się zmarnuje.”

• Villa Hana Ocena: 9,9

„Wyposażenie obiektu, widoki, basen, willa - jej klimat. Chłód w willi. Kostkarka, duża lodówka, klimatyzacje w sypialniach. Winnice, bardzo fobry kontakt z właścicielem obiektu.”

• Holiday home Nona Ocena: 9,4

„Apartament przestronny,czysty,wszystko zgodne z opisem.Duzy, czysty basen.Niedaleko kiosk spożywczy.Doskonala baza do zwiedzania północnej Istrii”

25 najlepszych hoteli w mieście Motovun