3. Split-Dalmatia County – opinie o hotelach
  4. Nečujam – opinie o hotelu
Chorwacja Nečujam Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Solta Ocena: 9

„Apartament duży, czysty i świetnie wyposażony. Cudowny widok z tarasu. Szczerze polecam ❤”

• Apartment Zora Ocena: 7,7

„Doskonała lokalizacja na samym wybrzeżu morza.”

• Apartments Kazimir Ocena: 9,4

„Bardzo czysto, dobre warunki do gotowania, duży grill i miejsce przy nim do przyrządzania potraw i spożywania.”

• Apartments Kazimir Ocena: 9,4

„Czystość, miła gospodyni, otwarta do niesienia pomocy. Pokoje i kuchnia były przygotowane tak, że niczego nam nie brakowało. Bardzo przytulne. Mieliśmy apartament na parterze i spaliśmy w modelu 2 + 3. Dom zlokalizowany jest na wzgórzu, co w upalne dni było plusem, ponieważ mogliśmy cieszyć się powiewami wiatru. Dobre miejsce dla ludzi ceniących ciszę i mieszkanie nieco z dala od zgiełku. Do tego rodzaj tarasu z możliwością suszenia rzeczy i osłonięcia się zasłonami (przed upałem).”

• „Apartament piękny, przestronny i czysty. Wyposażenie świetne. Duży taras.”

• „Wszystko, co potrzebne na pobyt wakacyjny :) Kuchnia wyposażona w naczynia, szklanki, filiżanki i sztućce, Łóżko w sypialni bardzo wygodne, SOFA dla dzieci też była ok. Dla wszystkich komplet 3 ręczników, pościel czysta. Na balkonie stolik, 4 krzesła i suszarka na pranie. W rzeczywistości apartament jest większy niż na zdjęciach, przede wszystkim balkon jest bardziej przestronny. Niedaleko jest sklep, zaopatrzony we wszystko, z cenami nizszymi w sieciówkach. Wyspa cudowna, plaża czysta, z kamyczkami, dosyć szybko jest głęboko, ale jest wydzielone miejsce dla małych dzieci. Na plaży jest też bar z bardzo korzystnymi cenami, konkurencyjnymi od tych na "lądzie" :)”

• Villa Paris Ocena: 9,3

„Blisko do morza, fajna plaża naprzeciw budynku.”

• Villa Nikola Ocena: 8,7

„Apartament przyjemny, wygodne łóżka, blisko do plaży.”

20 najlepszych hoteli w mieście Nečujam

na podstawie 700 opinii na Booking.com