Croatian Islands Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja, dobre jedzenie, duży parking, miła obsługa”

• „Śniadanie pyszne, z widokiem na morze”

• Hotel Korsal Ocena: 10

„Zacznę od tego, że bardzo rzadko ( nawet w 4 gwiazdkowych hotelach) obsługa wita gości przed hotelem, proponuje zaparkowanie samochodu w bezpiecznym miejscu ( hotel nie posiada parkingu) i zanosi walizko do pokoju . Bardzo miło od samego początku. Hotel praktycznie w samym centrum Korculi. Śniadanie standardowe ale świeże . Naprawdę polecam. Dawno nie czułem się tak dopieszczany przez obsługę hotelową jak tutaj. Na pewno wrócimy.”

• „Nic mi się nie podobało najgorszy hotel w którym byłam,lekceważące podejście do gości .Przez cały pobyt nie mogliśmy z niczego skorzystać przyjechała grupa młodych chłopaków z Chorwacji piłkarzy .Pili alkohol z trenerami wymiotowali przez balkony wrzask od rana do bardzo późnych godzin nocnych .Na stołówkę jak wpadali wszystkie stoliki pozajmowane,nakładali jedzenie potem połowę wyzucali, jedzenie zimne monotonne wszystko robione pod piłkarzy .Wszyscy goście z hotelu narzekali i będą starali się o odszkodowania ,niektórych przenosili do hotelu obok zmarnowany czas i pieniądze .”

• „Śniadania bardzo dobre jak i Kolacje.Pokoje czyste bardzo miła obsługa”

• Hotel Podstine Ocena: 9

„Bardzo miła obsługa, pyszne śniadania, piękne widoki , polecam bardzo.”

• Apartments Šešo Ocena: 10

„Apartament z pięknym widokiem na morze w cichej okolicy. Duży taras z ładnymi meblami. Bardzo sympatyczna i pomocna właścicielka. Wszystko zgodne z opisem.”

• „Super położenie hotelu blisko promenady, odnowione komfortowe i bardzo czyste pokoje , dwa baseny jeden z podgrzewaną wodą, miła obsługa, wszystkie posiłki w cenie gdzie każdy znalazł coś dla siebie.”

• „Lokalizacja, pyszne jedzenie”

• „Ręczniki zmieniane, czystość w obiekcie cisza ,spokój Przepiękny widok”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Croatian Islands