Croatian Islands Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „-Rewelacyjny apartament. - Prywatny parking z wyznaczonym indywidualnym miejscem. - Nienaganną czystość. - w okresie pobyty (10 dni) zmieniono 3 razy ręczniki i raz pościel. - klimatyzacja - telewizja z mnóstwem kanałów - wifi - na wyposażeniu duży parasol, który można wziąć na plażę - nowe garnki - duża lodówka - super lokalizacja ( do plaży 200metrow) - wielkość apartamentu przerosła moje oczekiwania ( 4 osoby dorosłe plus dziecko i czuliśmy się komfortowo) - bez problemu zameldowaliśmy się o godzinie 10 rano Podsumowując. 10/10”

• „Czysto, fajna przestrzeń, cień, ogródek, dobrze wyposażona kuchnia, sklepy w pobliżu, miła i pomocna obsługa.”

• „Wszystko na +. Polecam”

• „Rewelacyjne miejsce!”

• Abby Ocena: 10

„Przestronny ,czysty apartament z widokiem na port. Wlascicielka bardzo miła i pomocna. Najbliższa plaża wg nas nie jest najładniejsza, ale wyspa jest mała i w ciągu kilkunastu minut można znaleźć sie w innych, cudownych miejscach. Kilka minut na nogach do małego sklepu i konoby z przepysznym jedzeniem 😉”

• „Lokalizacja i widok z balkonu rewelacja.”

• Apartmani Mima Ocena: 10

„Jedno z piękniejszych miejsc, w jakim byłam na wakacjach. Cicha i spokojna okolica ze wspaniałym widokiem. Chcieliśmy odpocząć w miłym miejscu nad wodą, mieć przestrzeń i możliwość gotowania dla siebie, cieszyć się dobrym widokiem, korzystać ze słońca i morza. Wszystko to było możliwe w apartamencie Mima. Przemili właściciele, bardzo pomocni i dobrzy ludzie. Mieszkanie dobrze wyposażone i czyste. Na pewno będziemy chcieli wrócić w przyszłości (tylko tym razem samochodem, żeby móc ze sobą zabrać jak najwięcej oliwy :)).”

• „Dużo miejsca w apartamencie, widok na morze, duży taras”

• Apartments Lora Ocena: 10

„Wspaniali i przemili właściciele. Spokojna, piękna okolica. Blisko do plaż, na których nie było tłumu. Po prostu cudownie. Dziękujemy”

• „Wszystko oceniam 10/10 , lokalizacja idealna , cudowny widok z balkonu , taras na dachu z widokiem zapierający dech w piersiach ! Oglądanie zachodów słońca było czymś wspaniałym . Widok na morze , basen . Wszystko idealne ! Na pewno wrócimy !”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Croatian Islands

na podstawie 422 221 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com