3. Split-Dalmatia County – opinie o hotelach
  4. Pučišća – opinie o hotelu
Chorwacja Pučišća Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apartman Ružica Ocena: 9,7

„Studio pięknie urządzone, w pełni wyposażone. Fantastyczni gospodarze, spektakularny widok na Zatokę. Bliskość do miasteczka, kawiarni i konoby. Świetna cena.”

• Apartmani Nila Ocena: 10

„Wszystko było na najwyższym poziomie.”

• „Genialna lokalizacja, blisko morza, miejsce parkingowe dostępne nieopodal apartamentu, cicha, spokojna okolica, rodzinna atmosfera w miasteczku, apartament czysty, wszystko jak na zdjęciach, super kamienne patio, dobry i sprawny kontakt z wlascicielem, właściciel bardzo pomocny, reagujący na wszelkie zapytania. Chetnie przyjedziemy ponownie, gorąco polecam!!!!”

• Apartment Pino Ocena: 9,7

„Nowoczesny, duży i zadbany apartament z dwoma tarasami. Świetnie wyposażony. Właściciel bardzo miły i pomocny. Gospodyni przyniosła nam świeże figi - były pyszne. Dostałyśmy również domową oliwę. Doskonale i komfortowo spędzony czas. Gorąco polecamy! Serdecznie pozdrawiamy całą rodzinę.”

• Apartmani Bauk Ocena: 9,4

„Wynajęliśmy całą wille w 19os. Muszę przyznać że to był strzał w 10kę. Super miejsce z super lokalizacją, blisko marina i plaża piękna miejscowość w centrum a jednocześnie cisza i spokój. Miejsce godne polecenia.”

• Apartment Durdica Ocena: 9,3

„Doskonałą lokalizacja i piękny widok z tarasu. Apartament usytuowany blisko morza.”

• Apartmani Bauk Ocena: 9,4

„Wszystko jest super. Lokalizacja bezpośrednio przy morzu(zatoka) mała ale nie zatłoczona plaża bezpośrednio przy zejściu. Kolejne kilka w promieniu 300 metrow. Parking bezpośrednio pod domem. Dziękuję włascicielą za udostępnienie mariny na skuter wodny. Grill i cała kuchnia przy basenie przystosowana na gotowanie dla 20 osob.”

• Apartmani Bauk Ocena: 9,4

„Lokalizacja super piękne widoki właściciele bardzo sympatyczni”

• Apartments Pipo Ocena: 9,5

„Obiekt bardzo przestronny, klimatyzacja sprawna, czyściutko i pachnąco :) Kuchnia wyposażona w potrzebne akcesoria. Spędziliśmy tam na prawdę wspaniały urlop! Jednak żadne miejsce nie było by wyjątkowe gdyby nie ludzie - gospodarze bardzo przyjaźni, mieszkają piętro niżej, dbali o nas, zostaliśmy miło powitani i czuliśmy się jak przyjaciele a nie klienci. Polecam z całego serca!”

25 najlepszych hoteli w mieście Pučišća