3. Sibenik-Knin County – opinie o hotelach
  4. Jezera – opinie o hotelu
Chorwacja Jezera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super widok z tarasu i okna sypialni, bardzo blisko morza, niedaleko znajduje się 1.5 km ścieżka wzdłuż brzegu.”

• Apartmani Lučica Ocena: 9,5

„Bardzo fajny, czysty apartament. Bardzo sympatyczni i otwarci właściciele. Mieliśmy, wszystko czego potrzebowaliśmy, żeby odpocząć. Morze 50m od mieszkania, plaza 3 minuty spacerkiem, restauracje rzut beretem. Polecamy:)”

• Casa Mili Jezera Ocena: 9,8

„Wszystko 😁 przepiękne widoki, blisko do portu, czysta woda w morzu. Apartament jak najbardziej na plus, czysto, przytulnie, bardzo miła właścicielka ❤️ Bardzo nam się podobało, nie było żadnego problemu z zameldowanie ani wymeldowaniem, mieliśmy samolot do Splitu dopiero po 21 więc na miejscu byliśmy jakoś po 23 natomiast wylot o 8:00 więc musieliśmy się zebrać po 5:00 rano.”

• „Świetny apartament. Super gospodarze. Miła i smaczna niespodzianka. Spokojne miejsce.”

• Studio apartman Ocena: 9,4

„Łatwy kontakt z gospodarzem przed zameldowaniem i w trakcie pobytu. Właściciel bardzo pomocny w organizacji transportu z/do Jezery. W apartamencie mieliśmy pokój 2-osobowy z balkonem z klimatyzacją, łazienkę oraz przejściową kuchnię z łóżkiem dla trzeciej osoby. Wszystko było zgodne z oczekiwaniami i zdjęciami i czyste, wysprzątane. Tuż obok znajduje się marina, a do dwóch plaż zlokalizowanych na końcach mariny potrzeba krótkiego spaceru. Bardzo polecamy to miejsce.”

• Levantara Ocena: 9,6

„Wszystko”

• Apartments Slađana Ocena: 9,7

„Apartament czyściutki, bardzo dobrze wyposażony. Była również pralka, co znacznie ułatwiło pranie słonych ręczników plażowych. Na pewno wrócimy.”

• Marta, Laura Ocena: 9,3

„Wspaniały apartament Marta na pierwszym pięterze z widokiem na miasteczko i marinę. Bardzo czysty, ładnie urządzony, tuż przy żwirowej miejskiej plaży. Bardzo miła gospodyni przyniosła nam bardzo smaczne mini pączki co było bardzo miłe. Spokojna okolica.”

30 najlepszych hoteli w mieście Jezera