Šibenik Islands Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja przy plaży Cisza i Boisko i plaża Tern czysty i zadbany”

• „Moje oczekiwania zostały spełnione. Cena adekwatna do warunków. Dla mnie super . Nie jestem fanem tłumów i luksusu dlatego mój tygodniowy pobyt we wrześniu był bardzo udany. Pozdrawiam i dziękuję”

• „Bardzo przyjemny hotel, pyszne śniadania i kolacje, miły personel. Czysty basen. Rewelacyjne położenie hotelu, przy pięknej i piaszczystej plaży z łagodnym wejściem do wody. Pokoje czyste z pięknym widokiem na morze. Zwiedzaliśmy okolicę na rowerach, piękne trasy wzdłuż morza i widoki. Szczerze polecam hotel. Chętnie kiedyś tam wrócę.”

• „Bardzo dobre warunki na spędzanie wolnego czasu. Są wszystkie udogodnienia, a Wi-Fi śmiga rewelacyjnie. Leżaki na tarasie i przy plaży to bardzo duży plus. Byłam na przełomie kwietnia i maja i jest bardzo spokojnie. Jest boisko do kosza oraz atrakcje dla najmłodszych (plac zabaw). Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Dodatkowym plusem są dystrybutory z wodą, w każdym apartamencie i uzupełniane są wedle zużycia. Z pewnością tam wrócę i polecam każdemu :)”

• „Hotel położony w malowniczym miejscu, okolica pełna ścieżek spacerowych. Piękne widoki z pokoju na morze. Jedzenie w formie bufetu zarówno na śniadanie, jak i na obiad, bardzo smaczne i świeże. Spokojna okolica, naprawdę można odpocząć, warto przyjechać poza wysokim sezonem. Piaszczysta plaża od razu po wyjściu z obiektu. Dojście do centrum miejscowości zajmuje maksymalnie 15 minut”

• „Ręczniki zmieniane, czystość w obiekcie cisza ,spokój Przepiękny widok”

• „Rewelka. Nówka sztuka. Wysoki poziom. Erste Classe:). Polecam. Nowoczesny design, klimatyzacja, wyposażona kuchnia, TV, net śmigał bez zarzutu. Ok. 10 min piechotką do centrum i na plażę. Polecamy plażę Murterić. Spotkaliśmy tam polskiego YouTubera z "oskarowe życie", akurat coś tam nagrywał na swój kanał:). Można odwiedzić Split, Szybenik i Trogir.”

• „Super prywatny basen przy domku, lokalizacją na uboczu. Dwa oddzielne pokoje każdy z osobną łazienką.”

• „Doskonała lokalizacja, cisza, bliskość morza to niewątpliwe atuty tego miejsca”

• Hotel Murter Ocena: 9

„Pensjonat bardzo przyjemny i wszystko zgodnie i opisem oferty widoki piękne”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Šibenik Islands