3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o hotelach
  4. Polače – opinie o hotelu
Chorwacja Polače Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Taras z widokiem, piękna i spokojna okolica”

• Apartments Dabelić Ocena: 8,1

„Doskonała lokalizacja zaledwie kilka kroków do portu. Standard pokoju bardzo podstawowy.”

• Apartments Angelo Ocena: 9,1

„Znakomita lokalizacja obiektu. Wielki apartament z dwoma sypialniami i dużym tarasem z wielkim widokiem na zatokę w Polace i cumujące jachty. Parking bezpośrednio przy obiekcie, nad samym morzem. W pobliżu piekarnia, 50 m dalej sklep Studenac, na odcinku ok. 300 m wiele knajpek i restauracji oraz pizzeria, a po sąsiedzku (1 dom obok) malutka restauracyjka serwująca różne dania, w tym kuchni włoskiej (a nie tylko owoce morza). Właścicielka - przemiła Pani na nasz przyjazd czekała z butelką wina z sąsiedniego Peljesca. Ważne dla wybierających się na Mljet: jeśli macie do 7 noclegów w miejscowościach leżących na terenie Parku Narodowego Mljet, to przy zakupie wejściówki do parku trzeba to zgłosić, podać adres, pod którym się mieszka oraz okres pobytu oraz imię i nazwisko (my napisaliśmy przy kasjerce na biletach), a wówczas raz kupiona wejściówka staje się biletem wielokrotnego wejścia na teren parku w okresie pobytu - choćby na kąpiel w jeziorach Dużym lub Małym przy starym moście.”

• Apartments Nodilo Ocena: 8,7

„Dobre miejsce wypadowe do parku narodowego, nad jeziora, nad morze i w góry. Piękny widok z okna na zatokę. Wyposażenie lokalu minimalistyczne ale wystarczające.”

• Apartments Nodilo Ocena: 8,7

„Apartament bardzo dobrze wyposażony, czysto. Piękny widok z balkonu. Miejsce do suszenia ubrań po pływaniu. Blisko do sklepu i miejskiej plaży. POLECAM !”

5 najlepszych hoteli w mieście Polače