3. Split-Dalmatia County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Komiža – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Chorwacja Komiža Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Seahouse Komiža Ocena: 8,6

„Gorąco polecam. Piękny widok z okna z kuchni. W centrum. Zacieniony zaciszny ogród.”

• „Fantastyczna lokalizacja na wzgórzu z którego rozpościerają się przepiękne widoki. Na miejscu do dyspozycji basen zadbany i czyściutki. Apartament doskonale wyposażony. Doskonałym rozwiązaniem okazały się dwie łazienki. Gospodarz niezwykle uczynny i miły spełniający wszelkie zachcianki. W pobliżu mnóstwo restauracji i sklepów. Najbliższa lokalna/ miejska kamienista plaża również bez zastrzeżeń. Wisienką na torcie byłoby doposażenie apartamentu w ekspres do kawy :)”

• RIVA SUITE 2 Ocena: 9,5

„Lokalizacja , wygoda , świetna obsługa”

• Apartments Popaj Ocena: 9

„Cisza, spokój, przestronny apartament, dobrze wyposażona kuchnia, piękny widok na kościół i drzewa cytrusowe. Blisko markety, restauracje, przystanek autobusowy i nabrzeże. Kilka plaż do wyboru. Klimatyczne, małe miasteczko. Wszędzie blisko. Nawet bez auta. POLECAM!”

• „Bardzo wygodny, przestronny, bardzo dobrze wyposażony apartament. Klimatyzacja. Przemiła właścicielka, bardzo pomocna. Miejsce parkingowe pod daszkiem w cieniu! Blisko do centrum, ale bardzo spokojna okolica.”

• „Ciche spokojne miejsce.Widok na morze.”

• Villa Zoe Suites Ocena: 9,4

„Przepiękny obiekt, bardzo pomocni właściciele. Czuliśmy się bardzo komfortowo i zaopiekowani”