2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Veszprem – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Alsóörs – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Węgry Alsóörs Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Casamia4u Ocena: 9,9

„Cudowne miejsce, prawdziwa perełka ukryta w pięknej okolicy jeziora Balaton. Przepiekny, duży dom i ogród w którym uwielbialiśmy się relaksować, piekna lawenda i miejsce na grill. Dom jest doskonale wyposażony, znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz. Przemiła właścicielka oprowadziła nas i pokazała wszystko, czuliśmy się bardzo ugoszczeni. To był wspaniały pobyt i nastepnym razem wróciłabym tam na minimum tydzień. Polecam wszystkim, którzy chcą się zrelaksować w pięknej okolicy.”

• Olive Apartman Ocena: 9,8

„Pięknie przygotowane ścieżki rowerowe bezpieczne czyste i punktami odpoczynku”

• Rege apartman Ocena: 9,4

„Podobało mi się wszystko. Jestem pewna, że wrócę na Węgry i do gospodarzy którzy byli przemili. Okolica spokojna, cicha dla rodzin super. Gospodyni cudowna ugotowała nam zupkę węgierską i upiekła sama chleb oraz ich specjał ale nie pamiętam nazwy. Polecam wszystkim pozdrawiam i czekam na przepisy.”

• Pelso Camping Ocena: 7,6

„Domek super wyposażony. Dużo miejsca wokoło. Dużo zieleni.”

„Miejsce”

• Pelso Camping Ocena: 7,6

„Bliskość jeziora, piękny widok”

• „Szybki meldunek, czysto, widok, pełne wyposażenie. Komfort. Prywatność.”

15 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Alsóörs

na podstawie 1 299 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com