2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Zala – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Keszthely – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Węgry Keszthely Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko w jak najlepszym porządku.Zgodnie z opisem.Apartament czysty wszystko nowe🙂Jedyne co nas zaskoczyło to specyficzne zamykanie drzwi.Klucze do odebrania poprzez wpisanie kodu.Dostepna jest winda.Do molo jest 2 km drogi taki spokojny spacerek🙂Obok apartamentu znajduje sie restauracja 🙂”

• Libás Apartman Ocena: 9,7

„Bardzo miła i pomocna właścicielka. Mieszkanie jest nowoczesne, przestronne i czyste. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Polecam każdemu, kto wybiera się nad Balaton.”

• „Bardzo ładny apartament w spokojnej bocznej uliczce, a jednocześnie właściwie w centrum miejscowości i parę kroków od jeziora. Świetną sprawą było udostępnienie przez właścicieli rowerów dzięki czemu mogliśmy w jedno popołudnie szybko zwiedzić całe miasteczko i jednocześnie posiedzieć spokojnie w restauracji czy nad Balatonem. Nie było żadnego problemu z zaparkowaniem samochodu przy apartamencie.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Keszthely

na podstawie 6 063 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com