3. Sicílie hodnocení hotelů
  4. Augusta hodnocení hotelů
Itálie Augusta Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Il Rifugio Storico in Piazza Průměrné hodnocení: 8,8

„Umístění bylo skvělé, naprosto v centru, parkování se vždycky našlo.“

• Oasi Dell'Hangar Průměrné hodnocení: 9,1

„Nico je skvělý hostitel. Při příjezdu nás už očekával, vše ukázal, v ledinici měl připravenou vodu, prosecco, pivo... Po celou dobu pobytu komunikoval přes WhatsApp, při poruše varné desky ihned opravil. Při našem odjezdu po své noční službě dorazil s ještě teplými croissanty... Na zahradě je bazén s výhledem na Etnu. Postele jsou pohodlné, skvělé je masážní křeslo.“

• VILLA LA VISTA - BAIA DEL GAMBERO Průměrné hodnocení: 8,2

„Přístup k moři. Výhled. Čistota.“

• Il Vecchio Frantoio Průměrné hodnocení: 9,2

„Krásné odlehlé místo pro klidný pobyt jako dělané možnost parkování motorek v místě skvělí personál mohu jen doporučit raní bonus ke snídani“

• MÀERI HOME Průměrné hodnocení: 9,6

„Velká terasa, nádherný výhled na moře, Guiseppe a jeho manželka byli nejmilejší hostitelé, které jsem kdy zažil. Vždy nápomocnu. Kuchyň zařízená naprosto skvěle, ke kávovaru k dispozici kapsle, v lednici voda, nápojem, máslo, jam, prostě vše, jak má být. Dům se nachází v klidné části města Augusta, v zástavbě rodiných domů. Máte naprostý klid a na terase bych vydržel sedět celé hodiny a to se mi vážně nestává. Ve městě je dostatek všeho - obchodů, restaurací. Jen je dorbé mít s sebou auto. Až příště přijedu na Sicílii, je toto moje první volba na ubytování. A to jsme po Sicílii i Itálii už něco projeli.“

• casa Porta Spagnola Průměrné hodnocení: 8,6

„Majitelka byla napomocna,ochotna,v den prijezdu mile prekvapeni v podobe snacku a darku.“

• Incanto Apartment Průměrné hodnocení: 9,2

„Krásný a velmi čistý apartmán. Plně vybavený s pohodlnými postelemi. Parkování v okolí bezplatné a vždy bylo možné najít místo. V okolí kavárny otevřené do noci.“

• B&B Mare di Augusta La Finestra sul Porto Průměrné hodnocení: 8,3

„Milý personál, pohodlná postel, parkování a obchody hned vedle, samoobslužný check-in bez problémů.“

• B&B Rossini Průměrné hodnocení: 7,8

„Ubytování je opravdu maličké, ale dostačující. Přízemní byt přímo u moře. Koupelna micro, ale vše se dá zvládnout. Malá kuchyňka a velmi pohodlná postel. Vše pro snídani připraveno. Komunikace s majitelem bezchybná, předání klíčů bez osobního setkání, ale bez problémů. Parkování v okolí bez problémů.“

• Sicilian Seaside Apartments Průměrné hodnocení: 8,6

„V Seaside Apartments jsme byli již podruhé a opět to bylo super. Elena, jako hostitelka opět nezklamala. Přímo před apartmánem moře s průzračně čistou vodou. Měli jsme vrchní apartmán, ke kterému náleží obrovská terasa, ze které je úžasný výhled. Prostě ráj na zemi :-)“

30 nejlepších hotelů v destinaci Augusta