3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Camaiore – opinie o hotelu
Włochy Camaiore Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Santa Gemma Ocena: 8,9

„Świetna lokalizacja do zwiedzania Pizy i okolic. Czysto i przytulnie. Gospodarz bardzo pomocny.”

• „Wszystko super , piękne miejsce z niesamowitym widokiem i basenem . Do tego piękne konie i super pies Matisse -mój wakacyjny przyjaciel nigdy nie opuszczał mnie przy śniadaniu 😅”

• „Wyjątkowe i cudowne miejsce! Wielkie podziekowania właścicielce. Debora jesteś niesamowita! jeszce raz Ci dziękujemy za niezpomniany pobyt. Na pewno tu wrócimy!”

• „Wspaniały apartament. Wyposażenie - absolutnie wszystko czego potrzeba do wygodnego pobytu. Czysto i estetycznie. Właściciel bez zarzutu. Z czystym sumieniem polecamy !!! Bezpłatny parking w odległości ok 300 m.”

• „Po pierwsze dom, po drugie okolica wszędzie blisko, po trzecie gospodarz bardzo miły pomimo bariery językowej wszystko działało jak w zegarku.”

• TeneriSogniDori Ocena: 9,4

„Wspaniały dom, przestronny, wygodny. Pralka, zmywarka, duża kuchnia z pełnym wyposażeniem. Idealne miejsce na odpoczynek, relaks. Piękne widoki, wielki, zadbany ogród z basenem, można grać w siatkówkę, ping ponga. Dodatkowa kuchnia i grill na zewnątrz. Bardzo gościnni i pomocni właściciele, przywitali nas pyszną focaccią. Do miasteczka na piechotę 10 minut.”

• Villa Lena Ocena: 9,5

„Dom jest położony w pięknej okolicy. Do centrum uroczego miasteczka można dojść spacerem. Marco (właściciel )bardzo dbał o porządek i angażował się w sprawy z którymi do niego przychodziliśmy - dziękuję:). Kuchnia i łazienki są wyposażone we wszystko co jest niezbędne. Basen jest na tyle głęboki iż umożliwia skoki do wody. Piec do pizzy (korzystaliśmy:)) , altana , leżaki dopełniają obrazu. Zdecydowanie polecamy!”

• La Sosta in Toscana Ocena: 8,5

„krajobraz bajeczny.”