3. Friuli-Wenecja Julijska – opinie o hotelach
  4. Camporosso – opinie o hotelu
Włochy Camporosso Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Chalet Valcanale Ocena: 9,3

„Piękne, nowoczesne mieszkanie. Bardzo czysto. Świetny kontakt z gospodarzami. Ciche i spokojne miejsce, można wypocząć. Chętnie wrócę bo okolica wiele ma do zaoferowania.”

• B&B al Buondì Ocena: 9,7

„Co mi się podobało... ZDECYDOWANIE WSZYSTKO !!! Ale zacznijmy od uroczej WŁAŚCICIELKI, która na każdym kroku dokładała wszelkich starań by nasz pobyt był w pełni udany,, za co serdecznie DZIĘKUJEMY !!! Co do kwatery, jest komfortowa pod każdym względem, My byliśmy rowerami, a więc z tego punktu widzenia zaplecze doskonałe. Mały warsztat z wieloma narzędziami, ładowarki, stojaki i podziemny garaż to wręcz warunki luksusowe. Poza tym sam dom niesamowicie czysty i urządzony ze smakiem gdzie na każdym kroku czuć komfort ( winda z garażu podziemnego do pokoi) Śniadania w przepięknej jadalni u boku białego fortepianu smakują przepysznie, a właścicielka dokłada wszelkich starań by nigdy nie zapomnieć o jej gościnności. Mógłbym tak pisać bez końca O ZALETACH tego domu, ale po co jak i tak słowa nie oddadzą tego co zobaczą oczy na żywo... KONIECZNIE TRZEBA ODWIEDZIĆ”

• La Lince Lodge Ocena: 9,4

„Domek bardzo klimatyczny i czysty. W jednej sypialni na poddaszu ogromne łóżko z ciepłą kołdrą. Okolica przepiękna. Łatwy dojazd do autostrady.”

• Hotel Sogni D'Oro Ocena: 8,9

„Pokój, łazienka.”

• Chalet Valcanale Ocena: 9,3

„Obiekt zgodny z opisem i zdjęciami, obsługa bezproblemowa, chociaż problematyczny był brak znajomości angielskiego i korzystanie z translatora, co nie zawsze było wystarczające”

5 najlepszych hoteli w mieście Camporosso