Tarvisiano Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Adriatico Rooms Ocena: 9

„Dobra lokalizacja. Bezpłatny parking. Bardzo czysto. Obsługa bez kontaktu z personelem. Klucze po otrzymaniu kodu pobiera się ze skrzynki.”

• „Wygodny położony w centrum miasteczka hotel . Cicha okolica . Przyjazny personel . Wygodne i bezpieczne miejsce do przechowania roweru”

• Hotel Haberl Ocena: 7

„przyzwoite sniadanie”

• „Pokój, łazienka.”

• Hotel Trieste Ocena: 9

„Parking dostępny, czysto i przytulnie, restauracja dostępna na kolację (pyszne jedzenie)”

• Hotel Nevada Ocena: 10

„Recepcja hotelu bardzo profesjonalna i gościnna. Przyjechaliśmy późno i pozwolono zostawić nam auto na podjeździe. Brak dopłaty do psa, który mógł być z nami na śniadaniu. Bardzo smaczne śniadanie, duży wybór. Bardzo czyste pokoje i łazienki. Z balkonu widok na góry oraz miejscowość.”

• „Garaż na rowery”

• „Bardzo przyjemny hotel. Pokoje niewielkie ale bardzo wygodne. Smaczne śniadanie. Bezproblemowe zameldowanie, nawet po zamknięciu rejestracji. Blisko autostrady, ale jej odgłosy nie są uciążliwe. Polecam”

• Hotel Tarvis Ocena: 6

„Lokalizacja tuż przy trasie rowerowej Alpe Adria. Widok z okna na góry. Czysta łazienka. Śniadanie wystarczające, ale owoce i warzywa by się przydały (chociaż chyba we Włoszech to standard, że tego nie ma).”

• „Kot na recepcji i miłą obsługa.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Tarvisiano Area