3. Trentino Alto Adige hodnocení hotelů
  4. Collalbo hodnocení hotelů
Itálie Collalbo Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartments Waldquell Průměrné hodnocení: 8,5

„Lokalita je ohromující, apartmán byl velmi příjemný a prostorný, přivítání bylo opravdu velmi vřelé i když jsme dorazili ve večerních hodinách. Ubytování není co vytknout, bylo to báječné a určitě se moc rádi vrátíme. Parkování před hotelem, apartmán s balkonem a nádherným výhledem. Cestovali jsme se psem a byl ubytován bez problémů a bez poplatku.“

• Residence Belmonte Průměrné hodnocení: 8,9

„Všechno bylo čisté, paní co nás ubytovala byla velice milá“

• Sonnen Residence Průměrné hodnocení: 7,7

„Velmi milý personál, předání klíčů bez problémů, apartmán byl prostorný.“

• Apartments Waldquell Průměrné hodnocení: 8,5

„Ubytování bylo super. Čisto, teplo nic nám nechybělo. Výbava kuchyně dostačující. Velká spokojenost. Velice doporučuji.“

• Hotel Dolomiten Průměrné hodnocení: 9

„Nádherně vrzající dřevěné schodiště, jako na zámku. Vynikající snídaně. Široký výběr místních produktů. Příjemná obsluha a velice ochotní majitelé. Široká nabídka sýrů. Pečivo bylo čerstvé a nádherně voňavé. Nejlepší byla ranní káva - prostě vynikající vůně a chuť.“

• Ameiserhof Guesthouse Průměrné hodnocení: 9,3

„Příjemná paní pronajímatelka.“

„Poloha ubytování, dispozice apartmánu“

• Laerchhof Průměrné hodnocení: 9,5

„Vybavení skvělé (nádobí ,myčka, lednice televize,koupelna, koření, prostě všechno na co si vzpomenete)“

• Appartments Neuhof Průměrné hodnocení: 9

„Klid, soukromí, pohoda a nádherný výhled na hory přímo z okna. Možnost si koupit ze sklepa přímo v domě domácí marmelády , sirupy, vajíčka, pivo, víno, limonády. Statek je na kraji vesnice, dále od okolních domů, soukromí dokonalé. Obchod s potravinami, pekárna, kavárna a pizzerie byly asi deset minut pěšky v centru. Apartmány byly čisté, kuchyně jednoduše a dostatečně vybavená. Zahrádka s bylinkami. Pěší turistika v okolí. Vyhlídková úzkokolejka kousek od ubytování.“

„Nádherná lokalita.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Collalbo