Ritten Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Gasthof Mesnerwirt Průměrné hodnocení: 9

„Krásné místo s výhledem“

• Gasthof Mesnerwirt Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování je na krásném místě, v krásné přírodě uprostřed hor! Idelani místo pro výlety a túry do hor. Hned vedle ubytování je dětské hřiště. Hotel jako takový je hezký čistý a příjemné vybavený. Strávili jsme jednu noc. Snídaně s výběrem tak akorát, pan číšník nám připravil čerstvou kávu a dětem hořkou čokoládu. Vše perfektní děkujeme!“

• Hotel Dolomiten Průměrné hodnocení: 10

„Nádherně vrzající dřevěné schodiště, jako na zámku. Vynikající snídaně. Široký výběr místních produktů. Příjemná obsluha a velice ochotní majitelé. Široká nabídka sýrů. Pečivo bylo čerstvé a nádherně voňavé. Nejlepší byla ranní káva - prostě vynikající vůně a chuť.“

• Naturhotel Wieserhof Průměrné hodnocení: 8

„Luxusní výhled a klid.“

• Gasthof Mesnerwirt Průměrné hodnocení: 8

„🇨🇿 // 🇬🇧 Pěkně a klidné místo, celkem slušný penzion, dobrá pizza a milá paní majitelka. // Nice and peacefull place, quiet good pension, good pizze and kind owner.“

• Gasthof Mesnerwirt Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování jako před léty, domácí pohoda.cas“

• Gasthof Mesnerwirt Průměrné hodnocení: 10

„Starší, ale pečlivě udržovaný hotel v naprosto neodolatelném prostředí hor Tyrolska. Dostatek parkovacích míst před hotelem plus další parkoviště ještě pod hotelem. Vybavení pokojů je starší, ale naprosto vyhovující. Pestrá snídaňová nabídka, kde si určitě každý vybere to své. Pokud bude příležitost, rádi se zde ubytujeme znovu.“

• Gasthof Wunder Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně vypadala nádherně, byla moc pěkně naaranžovaná - miska s pečivem, ovocem, talíř s uzeninami, sýrem, jogurt, cereálie, džem, med, máslo. Na stole jsme měly k dispozici 1l perlivé a 1l neperlivé vody, první den i 2 malé džbánečky džusu, druhý den již jen vodu. Na požádání jsme dostaly čaj, kávu i horkou čokoládu. Pokoj byl úžasný, prostorný, skříň velmi praktická, sympatický balkónek, vzorně uklizeno - s tím jsme byly naprosto spokojené. Část personálu byla tak milá, že se ani nechce psát něco negativního, ale přesto...“

• Hotel Lengsteinerhof Průměrné hodnocení: 10

„Příjemný personál, majitel. Dobrá snídaně, večeře. Krásné okolí, celá oblast Ritten.“

• Gasthof Wunder Průměrné hodnocení: 8

„Viníkajicí místo, výhled nádhera Dobře jídlo“

Ritten – 15 nejlepších hotelů