3. Apulie hodnocení hotelů
  4. Manfredonia hodnocení hotelů
Itálie Manfredonia Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villa Artemide Průměrné hodnocení: 8,6

„Roberta je velmi milá hostitelka, i když jsme byli ubytovaní na začátku sezóny a počasí nebylo moc pěkné, mohli jsme si přitopit a v apartmá bylo vše potřebné pro náš pobyt. Přijeli jsme kvůli divokým orchidejím a viděli i spoustu kosatců, měsíčků, asfodelek, modřenců a krokusů. :-). Děkujeme Helena“

• CASA VACANZA ACQUA MARINA Průměrné hodnocení: 8,9

„Čistý, příjemný a dobře vybavený apartmán umístěný v přízemí s vchodem z ulice. Má dvojité dveře, hluk sem nepronikal a z ložnice okno do klidného vnitrobloku. Matrace byla pohodlná. Auto zaparkujete na ulici - v únoru to nebyl problém…. V létě těžko říci, neb byt je blízko moře. Hned vedle apartmánu jsou dobře zásobené potraviny. Úplné centrum městečka je pár minut pěšky. Kuchyň je vybavena dostatečně, nic nám nechybělo. Má i kávovar na kapsle.“

• In Centro Apartment Průměrné hodnocení: 8,5

„Parádní lokalita, snídaně italská sladká, ale příjemná, výborná káva z kávovaru, pohodlné postele, zrekonstruovaný apartmán s výrazným charakterem. Blízko hlavní třídy.“

• Domus Bianca Lancia Průměrné hodnocení: 8,8

„Skvělá poloha, vše při ruce - pláž, hlavní promenáda, restaurace ........“

• Regiohotel Manfredi Průměrné hodnocení: 8,2

„Hezký a dobře vybavený areál“

• Dimora dei Celestini Průměrné hodnocení: 8,8

„Skvělá lokalita, ochotná hostitelka“

• The Family Nest - Casa Eva Průměrné hodnocení: 8,1

„Skvělá lokalita, hned u nádraží a kousek od moře. Předání klíčů bylo snadné.“

• Regiohotel Manfredi Průměrné hodnocení: 8,2

„Velký bazén, velmi pěkný pokoj s balkonem, dobré snídaně, parkování u hotelu“

• CASA VACANZA ACQUA MARINA Průměrné hodnocení: 8,9

„Vybavení apartmánu a cistota“

• The Family Nest - Casa Eva Průměrné hodnocení: 8,1

„Soukromí, klid, blízko na pláž, zahrada, velmi milé jednání.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Manfredonia