3. Apulia – opinie o hotelach
  4. Manfredonia – opinie o hotelu
Włochy Manfredonia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• La Maison Ocena: 8,7

„Sprawne, samodzielne wejście, kontakt na whatsup po polsku. Lokalizacja przy głównym deptaku spacerowym miasta.”

• Casa Tramontana Ocena: 9,5

„Wszystko świetnie,bardzo czysto,super lokalizacja zaraz przy porcie.Widok z balkonu taki jak na zdjęciach.Wlaściciel przemiły,uczynny!! Parking dostępny zaraz obok,bezpłatny.Polecam!!”

• „Hotel usytuowany blisko plaży z pięknym widokiem na morze, przed hotelem szeroka promenada. Bardzo dobre i bogate śniadania. Pokój bardzo czysty i zadbany oraz dobrze wyposażony. Personel przesympatyczny i bardzo pomocny. W hotelu jest również restauracja, gdzie można zjeść obiad i kolację, jedzenie przepyszne.”

• „Bardzo czysty obiekt. Lokalizacja samo centrum miasta.”

• Il Poeta Ocena: 9,2

„Apartament po prostu petarda ,piękny,,czysty,wyposażony,BOMBA.Polecam z całego serca”

• SaLò Apartments Ocena: 9,8

„Wszystko jest absolutnie wspaniale w tym mieszkaniu! Matteo jest cudownym gospodarzem, widać, że zadbał o każdy szczegóły. W mieszkaniu jest wszystko co potrzeba: wyposażenie kuchni, pralka, garderoba, żelazko i deska do prasowania, jest urządzone ze smakiem i przestronne. Śniadanie można zjeść albo wziąć na wynos w sąsiadującej kawiarni (rogalik+kawa). Żałujemy, że byliśmy tam tylko na jedną noc, następnym razem na pewno wrócimy na dłużej.”

• La Maison Ocena: 8,7

„Super lokalizacją. Czysto”

• „Wszystko oprócz wymienionych minusów.”

• Relais del Corso Ocena: 8,8

„Śniadanko to kawa i crossaint”

• „Lokal bardzo przestronny i nowoczesny (łazienka w pokoju :)). Balkon od strony ulicy - super klimat. Czystość OK. Kontakt z obsługą lokalu bardzo dobra. Mieliśmy problem z ciepłą wodą ale został szybko rozwiązany - trzeba pamiętać, zeby przełącznik w łazience (obok oświetlenia) zawsze był na 1!! Parking bezpłatny na sąsiednich ulicach. Dobre knajpki i restauracje w pobliżu. Polecamy!”

30 najlepszych hoteli w mieście Manfredonia