3. Marche – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Porto Recanati – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Porto Recanati Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „lokalizacja na 6!!! pięknie, blisko do centrum, widok na morze”

• „bardzo czysty i odnowiony apatrament. Doskonała lokalizacja na wakacje - blisko morza. Liczne sklepy i restauracje. Dobrze wyposażona kuchnia wygodne łóżko, pomocny gospodarz”

• Soleblu Ocena: 9,1

„Duża przestrzeń, super lokalizacja, piękny taras”

• „Apartament idealnie wyposażony, niczego nam nie brakowało. Klimatyzacja w salonie sprawna co ułatwiało "życie" podczas naszego tygodniowego pobytu - były to bardzo ciepłe wrześniowe dni i noce. Śniadania na przestronnym balkonie z widokiem na morze to wielka przyjemność. Pan konsjerż który przekazywał nam klucz i wszelkie informacje był bardzo miły i przyjazny. Mieliśmy też przyjemność skorzystać z pomocy sympatycznego właściciela - bardzo dobry kontakt. Apartament jest oddalony od centrum miasta 3km, do Sirolo 8km i całkiem przyzwoita trasa spacerowa. W pobliżu jest też przystanek autobusowy skąd odjeżdżają autobusy do Ankony. Jet Residence to dobra baza wypadowa dla ludzi lubiących zwiedzać okolice ale też wygodny apartament dla tych którzy są domatorami. Polecam.”

• „Największym atutem tego apartamentu jest lokalizacja - do Porto Recanati z lotniska w Anconie jechaliśmy 2 pociągami z 1,5 godziny. Z dworca jest 5 minut drogi do celu. Plaża publiczna również blisko - 3 minuty. Pobyt we wrześniu więc dla Włochów to już koniec sezonu... Apartament na pierwszym piętrze - to jest taka powiedzmy kamienica w sumie niska więc nie ma windy - piszę tak na wszelki wypadek Sam apartament dla 2 osób przestronny, dla 3 może też być jeszcze ok. Do łazienki idzie się przez sypialnię więc wtedy mniejsza intymność. w apartamencie zmywarka, pralka, naczynia, nawet małe żelazko turystyczne, które da radę. jak jest pralka to w sumie mogłaby być większa suszarka na ubrania. działająca klimatyzacja i dobre WIFI. Kieliszki do wina są :) korkociąg też:)”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Porto Recanati

na podstawie 1 905 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com