2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Anuradhapura District hodnocení hotelů
  4. Habarana hodnocení hotelů
Srí Lanka Habarana Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Wild View Stay Průměrné hodnocení: 9,5

„Ubytování leží hned vedle džungle a je obklopeno dechberoucí zahradou. Hned po příjezdu jsme dostali komentovanou prohlídku zahrady, na které roste nespočet druhů rostlin a vysokých ovocných stromů. Plody ze zahrady jsme potom pravidelně dostávali ke snídani i jako dezert k obědu či večeři… řeknu Vám, takové MANGO jsem ještě nejedl… výborný 👌. Majitelka je výborná kuchařka a majitel nám byl velmi nápomocný v plánování aktivit našeho pobytu. Vždy nám vyšli vstříc když jsme potřebovali s něčím pomoct. Zařídil nám krásné sloní safari v HURULU parku za skvělou cenu 70$/dvě osoby. Tečkou za vydařeným pobytem nám byl večer před odjezdem slon, který se procházel po zahradě přímo vedle terasy domu.“

• Bangalawa Resort Průměrné hodnocení: 8,7

„milí personal, bohatá snídaně, možnost objednání jídla z restaurace s dovozem a servirovanim v resortu“

• Bangalawa Resort Průměrné hodnocení: 8,7

„Naprosto úžasné relaxační místo z úžasným personálem, krásný bazén.“

• Levona Garden Resort Průměrné hodnocení: 9,6

„Nejlepší stránkou tohoto ubytování byla bezpochyby nadmíru ochotná rodina, které resort patřil. Všichni byli velmi milí a laskaví, snažili se nám pomoci s organizací našich výletů, přichystali nám drink na přivítanou a hlavně skvělou večeři. Bazén i okolní prostory byly moc pěkné, postel byla pohodlná, klimatizace fungovala bez problémů. Určitě doporučujeme!“

• Levona Garden Resort Průměrné hodnocení: 9,6

„Ubytování v domečku na stromě bylo naprosto kouzelné,hezky vybavené a každý den uklizené. Snídaně velmi velká a bohatá. Ale rozhodně za největší plus považujeme služby o které se zde celá rodina stará. Dulshan nám byl celou dobu velmi nápomocný a splnil nám vše o čem jsme se zmínili. Jeho bratr a maminka byli oba též velmi milý. Nikdy a nikde jsme se s takovým přístupem nesetkali a rozhodně toto ubytování stojí za návštěvu.“

• Mamisa Café, Home stay Průměrné hodnocení: 9,7

„Klidná lokalita blízko jezera, krásný západ slunce. Vřelý až přátelský přístup majitelky. Skvělá kuchyně.“

• Green Garden Resort Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování bylo moc hezké. Moc dobré jídlo. Majitelé milí a vždy zařídili naše požadavky. Zařídili Safari, tuktuk a docela za dobrou cenu.“

• Mamisa Café, Home stay Průměrné hodnocení: 9,7

„Velmi klidná lokalita, úžasný přístup majitelů.“

• Levona Garden Resort Průměrné hodnocení: 9,6

„Místo vhodné pro výlety do okolí. Výborné domací jídlo a starostliví majitelé.“

• Sapphire Garden Hotel Průměrné hodnocení: 9,7

„Moc milí personál a majitelé, bylo poznat, že si hostů váží a byli velmi společenští a plnili přání hostů. Moc se nám ubytování s bazénem líbilo a jídlo a snídaně byla výtečná a dokonalá, vše k plné spokojenosti. Určitě doporučujeme. Vše čisté a vše fungovalo (wifi, elektřina, teplá voda ......)“

25 nejlepších hotelů v destinaci Habarana