2. Macedonia Północna – opinie o hotelach
  3. Mavrovo – opinie o hotelu
Macedonia Północna Mavrovo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przesympatyczny właściciel, czysto, ładnie, łóżka wygodne, kuchnia dobrze wyposażona, spokojnie można wejść i miesiąc mieszkać :) Wrócimy.”

• „Super lokalizacja Bardzo wygodne łóżka Duży plus za strefę spa, sauny były super”

• „Państwo są niesamowicie miłymi osobami. Doradzili nam w sprawie wyboru restauracji. Wspólna rozmowa , oglądanie serialu tureckiego było przyjemnością:) Było czysto i ciepło, wszystkie udogodnienia jakie można było sobie wymarzyć. Lodówka dobrze działa tak samo jak grzejniki i wszystkie inne sprzęty, ciepła woda. Piękne widoki w zasięgu ręki. ps Dziękujemy za pyszną kawę i przemiłą rozmowę.”

• „Personel, jedzenie, wystrój, komfort, okolica, plac zabaw”

• Mavrovo Apartment Ocena: 9,1

„Polecam”

• „Bardzo pomocna recepcja oraz kelnerzy.”

• Cece's home Ocena: 7,8

„Przepiękny widok! W domku wszystko co trzeba (przybory kuchenne, żeby zrobić śniadanie, grill na wieczór). Niedaleko do restauracji i sklepu. Bardzo mili gospodarze, donieśli drewna jak zrobiło się zimno. Wymarzone miejsce na wypoczynek.”

• Tetka Viki Ocena: 9,7

„Przepiękny widok z okna na jezioro. Wyposażenie apartamentu ponadstandardowe .Było wszystko, a nawet jeszcze więcej. Polecam ten apartament. Rzadko wystawiam 10 pkt.”

25 najlepszych hoteli w mieście Mavrovo