2. Mauricius hodnocení hotelů
  3. Pereybere hodnocení ubytování k pronájmu
Mauricius Pereybere Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Number 6, Pebble Bay Appartments Průměrné hodnocení: 7,7

„Navštívili jsme už více ubytování v Pereybere a toto se nám zatím líbilo nejvíce. Pláž blízko, supermarket v blízkosti, restaurace v okolí. Moc milý a ochotný personál. Úklid apartmánů skoro každý den. V kuchyni vše potřebné. Mohu doporučit.“

• Haute Crécerelle Průměrné hodnocení: 9,3

„Skutečnost odpovídá fotografiím. Pláž je úžasná (na Mauriciu jsme lepší nikdy neměli), žádné řasy. Apartmán a výhled z terasy je dokonalý. Byli jsme jen dva, ale i pro čtyři je apartmán dostatečně velký a pohodlný. Vhodný i na delší pobyt.“

• Baleau Villa Průměrné hodnocení: 7,9

„Velký prostorný apartmán kousek od pláže a supermarketu.“

• „Pekne ciste ubytovani uvnitr. Okoli dost spinave.“

• Le Beau Manguier Residence Průměrné hodnocení: 8,2

„Velmi příjemná a milá paní majitelka, která nás vřele uvítala. Bazén moc pěkný.“

• Trochetia villa Průměrné hodnocení: 8,9

„Množství ptactva v okolí , které jsme mohly krmit a kochat se jím.“

• Fleurvilla Průměrné hodnocení: 8,9

„Ubytování je na tichém místě s krásnou ovocnou zahradou. Je možné využít i pračku a venkovní gril. Majitelé jsou moc příjemní a umožnili nám ubytovat se před stanovenou dobou, což jsme velice ocenili po nočním letu. Cokoliv jsme potřebovali bylo nám hned dodáno. Místo je v tiché ulici, přesto blízko pláže, obchodu, restaurací, autobusové zastávky i stanoviště taxi. Měli jsme krásnou odpočinkovou dovolenou. Jen bychom uvítali širší postel a fén.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Pereybere

podle 2 920 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu