2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Ari Atoll – opinie o hotelach
  4. Dhangethi – opinie o hotelu
Malediwy Dhangethi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo ładny hotel położny blisko plaży . Jedzenie bardzo pyszne . Personel bardzo miły i pomocny , gorąco polecam !!”

• „W obiekcie najbardziej podobał mi się hol.”

• „Bardzo uprzejma obsługa obiektu !!!Plusem jest wspólne śniadanie ze wszystkimi gośćmi . Przyjemne miejsce na kilka nocy .”

• „obsługa hotelowa”

• „Świetna lokalizacja, tuż przy plaży. Bardzo smaczne posiłki serwowane właśnie na plaży. Pokój wygodny, aczkolwiek bez efektu wow. Uprzejmy, uczynny i nienachalny personel. Szczególnie podziękowania dla Ali za jego codzienną troskę o nasze dobre samopoczucie.”

• „Spokój, cisza, pyszne jedzenie, szczególnie „live cocking”, jest tak jak powinno być na podróży poślubnej, kameralnie, mnóstwo czasu dla siebie. Piękne zachody. Na wyróżnienie zasługuje również otaczająca rafa - jest pełna życia”

• „Ach, wszystko było po prostu perfekcyjne! ABSOLUTNIE WSZYSCY z obsługi byli przyjacielscy, pomocni i cały czas uśmiechnięci . Na szczególną uwagę zasługuje Hisan, Ali Rameez i Salim. Co udzielała się gościom i ogólnie panowała fantastyczną atmosfera. Udogodnienia były nawet większe niż można było zamarzyć😊 Bardzo dobrze były też zrealizowane wszystkie wycieczki , na których byliśmy . 😊 Bardzo bym chciała tam kiedyś wrócić !”

• „Pokój był nowy, czysty i dobrze wyposażony. Śniadania serwowane na patio, na zewnątrz niewielki ogród z krzesełkami i widokiem na morze. Obok przyjemna knajpka na lunch. Menedżer dobrze zorganizował transfer z i na Male. Świetny kontakt. W okolicy kilka dobrych restauracji i sklepów. Przy plaży bikini jest niewielka rafa z kolorowymi rybami.”

• „Cudowny hotel w sercu Malediwów! Jesteśmy zakochani! Od samego początku kontakt był przemiły, zostaliśmy odebrani z portu przez Azada i bardzo miło przywitani. Hotel mieści się przy samej plaży, pokoje są nowoczesne, ładne i czyste. Wifi działa świetnie. Wybraliśmy opcję z 3 posiłkami i bardzo polecamy, były pyszne, szczególnie ryba! Otrzymaliśmy pomoc w wypożyczeniu skuterów wodnych oraz przy organizacji wycieczek, na które chcieliśmy popłynąć. Polecamy każdemu, zdecydowanie chcemy tam wrócić!”

• PERLA Dhangethi Ocena: 9,3

„Niesamowita, przemila i pomocna obsluga, bardzo dobra lokalizacja, duzy pokoj i lazienka, cisza i spokoj, smaczne lokalne sniadania.”

10 najlepszych hoteli w mieście Dhangethi