2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Malediwy – opinie o hotelach
Melediwy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Furaveri Maldives Ocena: 10

„Piękny zadbany i bardzo czysty obiekt. Przemiły personel zarówno Sprzątający jak i obsługi restauracji. Przepyszne jedzenie. Szczególne podziękowania dla naszego opiekuna Aju oraz Sabiny i szefa kuchni Moustafa Abdo”

• Dhiguveli Breeze Ocena: 10

„Przemiła i pomocna obsługa. Hotel znajduje się blisko plaży bikini. Bogata oferta wycieczkowa. Dobra kuchnia. Polecam.”

• La Isla Tropica Ocena: 10

„Od samego początku podróży czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Rohan odebrał nas z portu, zaprowadził do obiektu, witając nas zimnymi ręcznikami i napojami, które okazały się niezwykle przydatne po podróży. Nie mogliśmy narzekać na czystość pokoi - zostały nam zapewnione 2 sztuki ręczników na osobę, świeża pościel, klimatyzacja, posprzątana łazienka z żelem do mycia, a także codzienne zapasy wody. Łóżka były przystrojone na nasz przyjazd. Sam obiekt znajduje się 5 minut spacerem od plaży bikini beach, 1 minutę od lokalnego sklepu czy kilka minut od dwóch dobrych mini restauracji. Jeśli chodzi o gospodarza to przygotowywał nam codziennie śniadania z widokiem na wodę i plażę, a także zdradzał sekrety wyspy i zabierał w różne miejsca. Pokazał nam nocą podpływające rekiny czy też czy też uszykował poczęstunek z kokosa. Zawsze mogliśmy na niego liczyć i z pewnością na długo zapamiętamy jego gościnność. Zadbał również o organizację naszej wycieczki na snorkeling (gdzie przyszykował nam lunch) i wykupienie speedboat’a na powrót do Male. Rohan był dla nas dostępny prawie zawsze w obiekcie, odpowiadał na nasze pytania, dzięki czemu dowiedzieliśmy się więcej o kulturze Malediwów. Recenzja naszego gospodarza zajęła tyle miejsca, ponieważ był dla nas wspaniały. Chcielibyśmy mieć tylko takich gospodarzy. Bardzo dziękujemy, mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie.”

• „Przemiła obsługa, zwłaszcza panowie na grillu:) piękny pokój z fantastyczną łazienką i widokiem, pyszne jedzenie, świetne wycieczki”

• „szeroki wybór dań, wspaniałe smaki - rewelacyjna obsługa calego hotelu, szeroki wybór aktywności, ogromny basen i wspaniałe widoki, pokój hotelelowy przestronny, cichy”

• „Posiłki wyśmienite, bufet śniadaniowy plus live cooking super.”

• „Bardzo ładny hotel położny blisko plaży . Jedzenie bardzo pyszne . Personel bardzo miły i pomocny , gorąco polecam !!”

• „Piękny widok z balkonu, bogate śniadania, uśmiechnięty personel”

• „Hotel bardzo dobry, jak na specyfikę ciasnego i zatłoczonego Male. Nie oczekujmy ciszy, spokoju i dźwiękoszczelnych pokojów. Pamiętajmy, że na tym kilometrze kwadratowym mieszka 130 000 osób. Radzę dobrze opracować drogę dotarcia do tego, jak i do innych hoteli, w przypadku braku internetu mobilnego. Oczywiście można też wspomóc się chętnymi do pomocy lokalnymi mieszkańcami. Hotel jest stosunkowo blisko portu promowego na lotnisko, czy na inne wyspy.”

• „Świetna lokalizacja resortu, udogodnienia, spokój i bardzo miły i uczynny personel”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Melediwy