2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Kaafu Atoll – opinie o hotelach
  4. Południowy Atol Male – opinie o hotelu
Malediwy Południowy Atol Male Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sun Siyam Olhuveli Ocena: 8,8

„- rafa - wieczorne obserwowanie Manty - grand villa water która została zaproponowana jaką rekompensata za karaluchy w pokoju delux vater villa. Villa zastępcza była jedynie na połowę pobytu, pierwszą połowę kontaktowałem się z personelem kilkanaście razy w celu znalezienia zastępczego pokoju lub eliminacji karaluchów jako głównego problemu pobytu. - kawa i herbata w pokoju”

• „Widoki, jedzenie w restauracji japońskiej, woda, plaża, ogólnie było pięknie ale nie w tej cenie”

• „Malutka, zielona wyspa z piękną przyrodą. Totalny relaks i wyciszająca atmosfera. Dużo naturalnego cienia. Pyszne i bardzo zróżnicowane jedzenie. Raczej dla wielbicieli spokoju i natury niż luksusów i rozrywek innych niż relaks + snorkling. Dawno tak nie odpoczęliśmy. Cudownie ciepła woda w oceanie i odradzająca się rafa koralowa.”

• Sun Siyam Olhuveli Ocena: 8,8

„Willa na wodzie (530) w której mieszkaliśmy, podwodny świat w okolicach naszego domku, pyszne jedzenie, uśmiechnięci, życzliwi ludzie. Rekiny, żółwie, płaszczki... Miękki, biały piasek na plaży i kolor morskiej wody”

• „Wspaniały hotel i obsługa wszystko na najwyższym poziomie . Wspaniałe SPA .”

5 najlepszych hoteli w mieście Południowy Atol Male