2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Felidhoo – opinie o hotelu
Malediwy Felidhoo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przy wyspie jest przepiękna woda, malediwy nie zawodzą, bikini beach też bardzo przyjemna i codziennie sprzątana. Pokój bardzo czysty z widokiem na ocean zgodnie z rezerwacją. Szyby przez które widać tylko to co jest na zewnatrz a nie widać tego co wewnątrz są plusem.”

• „Najpiękniej położony hotel na wyspie. Przepiękna zieleń z balkonu. Miło patrzeć na to po przebudzeniu, w nocy i w trakcie odpoczynku w dzień. Wszystko mi się podobało. Byłam na Felidhoo 9 lat temu, wtedy bikini beach była zdecydowanie lepsza. Plaża przy hotelu jest cudna, pływałam w ubraniach, bo i tak nie chciałam się spalić słońcem. W razie potrzeby bikini beach niedaleko. Plaża obok zdecydowanie wygrywa z bikini beach. Uwielbiam to miejsce. Bardzo relaksujące. Życzliwy i cudowny personel. Zdecydowanie polecam. Najlepszy wybór na wyspie.”

• „Ładne duże przestronne pokoje i czystość”

• „Fantastyczne miejsce. Podobało mi się wszystko od hotelu, poprzez lokalizację, jedzenie, skończywszy na wspaniałym personelu Finolhu Beach Guest House i lokalnej życzliwej, uśmiechniętej społeczności. Sheedi, Hana i cały personel guest house sprawili, że czuliśmy się wspaniale, dzięki nim to były wspaniałe dni. Przez 9 dni pobytu codziennie mieliśmy zorganizowane wycieczki podczas których mogliśmy na co dzień obcować z podwodnym światem.”

4 najlepszych hoteli w mieście Felidhoo

na podstawie 277 opinii na Booking.com

Zobacz wszystkie obiekty w mieście Felidhoo