2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Malediwy – opinie o hotelach
Southern Atolls Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Resort utrzymany naturalnie ,bez asfaltu i betonu, trochę daleko do rafy ale fajne miejsca nurkowe”

• „Właściwie wszystko! Piękne miejsce, kompetentny i chętny do pomocy personel, komfortowy bungalow. I znakomite miejsca nurkowe, a personel bazy nurkowej - pełen profesjonalizm.”

• „Wspaniała kuchnia, Bardzo miły personel. Czysto i cicho. Idealne miejsce na odpoczynek od cywilizacji. Rafa jak akwarium.”

• „Pobyt w hotelu bardzo udany, Hotel położony wśród dobrze utrzymanej, bujnej tropikalnej roślinności. Budynki mieszkalne starszego typu, ale schludne i czyste, pokoje codziennie sprzątane, codziennie świeże ręczniki i ręczniki plażowe. Klimatyzacja działała ok, na bieżąco uzupełniano nam wodę w pokoju. Na naszą prośbę dostaliśmy drugie prześcieradło do przykrywania i koc. Plaża czysta, sprzątana często, podzielona murkami na 3 częsci z piaszczystym wejściem do (cieplutkiej)wody, w wodzie trochę rybek i małych rafek, raz nawet przypłynął mały rekin rafowy, W niektórych miejscach dno porośnięte trawą morską , która podczas przypływów unosiła się w wodzie i przeszkadzała trochę w snorklowaniu, ale można było znaleźć miejsca bez niej. Przy plaży, wsród palm, a więc w cieniu, wystarczająca ilośc łóżek. Z basenu korzystaliśmy tylko 1 raz, bo spedzaliśmy czas nad oceanem, ale wydawał się ok, był czysty i miał ciepłą wodę. Bardzosmakowało nam jedzenie w Equatorze- głownie to były dania z kuchni indyjskiej, ale również europejskiej, chińskiej i tureckiej. Do tego zawsze świeże owoce (arbuzy, melony, papaje, marakuje, pomarańcze, brzoskwinie) i kilka razy owoce morza. W ramach all inclusive mieliśmy dostęp do rowerów i zrobiliśmy sobie wycieczkę na ostatnią z wysp. Korzystaliśmy również(i warto było) z wycieczek oferowanych przez hotel w ramach all inclusive(snorkeling i island hoping), jak tez dodatkowo płatnych(dolphin lovers- kilkadziesiąt delfinów towqarzyszyło naszej łodzi chyba przez godzinę). Hotel ogarnął nam również transfery, ale ponieważ zdecydowaliśmy się na wyjazd 3 dni wcześniej, to nie było już dostępnych biletów na Gan w tym dniu, kiedy lądowaliśmy w Male i musieliśmy zmienić naszą bezzwrotną rezerwację w Equatorze; na szczęście hotel okazał się bardzo elastyczny i nam to umożliwił. Transfer powrotny odbył się sprawnie i bez problemów, zostaliśmy dowiezieni na lotnisko i doeskortowani przez pana z hotelu do samej odprawy paszportowej.”

• „Bardzo miły, pomocny personel. pokoje czyste nowocześnie urządzone. Bardzo duży wybór i smaczne jedzenie. Cały resort, otoczenie zadbane i ładnie urządzone. Szybki transfer (10-15 minut) łodzią z Gan do resortu. Obiekt bardzo rozległy, ale zawsze można podjechać meleksem :). Polecam wyłącznie opcję All, każda dopłata za napoje, wodę słono kosztuje.”

• „Dom miał wszystko co było potrzebne, jest to autentyczny dom mieszkalny, a nie wybudowany specjalnie pod turystów obiekt (wyposażona kuchnia, pralka, łazienki z ciepłą wodą itp). . W ramach pobytu mieliśmy bezpłatny dostęp do prywatnej wyspy, do której dopływaliśmy rowerem wodnym (ok 10 min). Pobyt bardzo autentyczny, na wyspę Kolamaafushi nie docierają jeszcze tłumnie turyści (byliśmy jedynymi turystami w tym czasie), jest możliwość poznania lokalnej społeczności. Tuż pod domem jest nowy plac zabaw z którego korzystały nasze dzieci. Miejsce bardzo bezpieczne, spokojne, a mieszkańcy bardzo życzliwi. Gospodarz zorganizował dla nas lot lokalny z/do Male oraz transport z lotniska na wyspę. Na miejscu kilkukrotnie korzystaliśmy z jednodniowych wycieczek na okoliczne wyspy (snorkowanie i łowienie ryb).”

• „Najbardziej podobała mi się lokalizacja, tuż obok była świetna knajpka Dream Hut która serwowała pyszne dania!”

• „Czystość i kontakt z osobą zarządzającą”

• „Najpiękniejsze miejsce na Ziemii!🩷 Tego nie da sie opowiedzieć, to trzeba zobaczyć! Niesamowite widoki, przemiła obsługa, water willa piękna z cudownym tarasem. Resort bardzo zadbany, wszędzie bardzo czysto.”

• Kandima Maldives Ocena: 9

„Piękna lokalizacja, śliczne domki na wodzie, przepyszne jedzenie, zajęcia sportowe”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Southern Atolls