2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Malediwy – opinie o hotelach
Melediwy Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła obsługa, czysto, blisko plaża, wszystko można było załatwić od ręki, organizacja wyjazdów - nurkowanie. Wrócę za rok”

• Sunset Beach Stay Ocena: 10

„Przyznam,że będę długo wspominał tą wspaniałą wyspę, raj na ziemi, widoki zapierajce dech w piersiach, lazurowy ocean, coś cudownego co pozostanie w pamięci na zawsze. Na wyspie można oglądać rekiny bez nurkowania,na plaży są oferowane sporty wodne, jest nawet bankomat, zjeść dobrze można w kilku lokalnych restauracjach a północnej części znajduje się szkoła nurkowania, panowie są profesjonalistami, można zwiedzać bezpiecznie z nimi głebiny oceanu a co tam zobaczycie tego nie da się opowiedzieć to musisz zobaczyć. Wyspa jest bezpieczna jest również ambulans sanitarny oraz opieka lekarska. Właściciel hotelu, człowiek który od samego początku do samego końca osobiście dbał o moje bezpieczeństwo, czegokolwiek mi brakło otrzymałem natychmiast, organizacja przez niego była przyznam, że bardzo opiekuńcza, nawet swym małym motorkiem podwoził mnie do restauracji, co było mile z jego strony,pokazal mi wyspę, ludność żyjąca to przyjaźni ludzie,myślę że również pomocni gdyby ktoś potrzebował od nich czegokolwiek, posłużą pomocą. Właściciel hotelu młody pan, który jest otwarty na wszelkie propozycje modernizacji wyspy,można z nim rozmawiać na wszelkie tematy ekologii i czystosci dotyczące wysp, bardzo chętnie wysłucha gościa. Pozdrawiam miłego pana serwującego śniadania, dbał o czystość pokoju mego,jemu również należy się pochwała. Będę jeszcze długo dobrze wspominał ten raj na ziemi. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do mego pobytu, który cudownie przeżyłem. Pozdrawiam Andrzej. I admit that I will remember this wonderful island for a long time, a paradise on earth, breathtaking views, an azure ocean, something wonderful that will remain in my memory forever.”

• „Przesympatyczny personel, dobre śniadanie, w centrum wyspy”

• Reef Guest House Ocena: 10

„Czystość”

• RIJ Hulhumale Ocena: 7

„Obsługa miła i zawsze pomocna, gospodarz dbał o zapewnienie różnych atrakcji w okolicy. Przepyszna kuchnia w restauracji.”

• Tides Dhigurah Ocena: 10

„Czteropokojowy hotelik, usytułowany pomiędzy zabudowaniami lokalnych mieszkańców, co jest dodatkowym atutem. Pokoje czyste, z działającą bezwonną klimatyzacją i łazienką gdzie wszystko działa, wysycha i ciepłej wody jest pod dostatkiem. Na wyposażeniu pokoju kawa, herbata, czajnik. Pomocny i życzliwy personel, otwarty na potrzeby gości. Szczególnie atrakcyjne położenie hotelu w środku zamieszkanej części wyspy. Daje to możliwość poznawania codziennego życia lokalnych mieszkańców, co bardzo dobrze komponuje się ze wspaniałą przyrodą, pogodą i ogólnie z całą wyspą. Dodam, że transport organizowany przez hotel z i na lotnisko w Male jest dobrze funkcjonujący. Osoba z obsługi speedboata ma listę z liczbą osób, które musi zabrać do odpowiednich hoteli na Dhigurah. Hotele również zapewniają transport z portu do miejsca zamieszkania.”

• Three Hearts Ocena: 10

„Mili i pomocni właściciele. Pensjonat położony w urokliwym miejscu na skraju dżungli. Pokoje czyste. Jedzenie dobre. Jak dla mnie powinno być więcej kuchni lokalnej i azjatyckiej.”

• „Położenie, możliwość bezpłatnego wypożyczania sprzętu.”

• Nirili Villa Ocena: 10

„Cena jest bardzo bardzo niska w porównaniu do jakości, było bardzo czysto, personel bardzo o to dbał dzień w dzień, pomagał dosłownie ze wszystkim, informował o eventach w okolicy, pomagał z transportem, jedzenie było bardzo dobre i był spory wybór. Personel z chęcią opowiadał o kulturze, oprowadzał, organizował czas, abyśmy się nie nudziły. O co nie poprosiłam zawsze mogłam liczyć na pomoc. Pokoje bardzo ładne i wygodne.”

• Si! Beach House Ocena: 9

„Czysto, dobre śniadania. Pomocny personel. Bardzo polecam!”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Melediwy

na podstawie 48 194 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com