2. Polsko hodnocení hotelů
Polsko Puck Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Apartament Zatoka 19 Průměrné hodnocení: 9,9

„Všechno“

• BlueApart Apartamenty Nexo Průměrné hodnocení: 8,9

„Pěkné prostředí, hezký pokoj. Hodně vybavení v kuchyni, myčka nádobí, kvalitní příbor, hezká koupelna, pěkná veranda s výhledem na moře. Hlavně čisto.“

• Apartament Nad Dzika Plaza Průměrné hodnocení: 9,6

„Velice příjemná, milá hostitelka. Ubytování bylo krásné a útulné. Vřele doporučujeme, určitě se tam vrátíme.“

• Apartament Zatoka 12 Průměrné hodnocení: 9,9

„Nádherný, čistý a prostorný apartmán s teráskou. Vybavená kuchyňka. Výborná poloha - blízkost restaurací, supermarketů, nádraží a především pláže. Vyžití jak ve venkovním areálu budovy (hamaky, ping-pong, plážový volejbal, houpačka), tak i uvnitř v budově. V suterénu se nachází společenská místnost, kde si své najdou děti i dospělí. Možnost parkování v podzemní garáži. Skvělá komunikace s majitelem.“

• Seaview Apartment Nexo by Renters Prestige Průměrné hodnocení: 8,9

„Velmi pěkný apartmán, v krásné klidné lokalitě, v docházkové vzdálenosti jak na pláž, tak do restaurace. Líbilo se mi, že Puck nebyl tak přeplněný turisty jak ostatní města, zároveň městečko mělo krásnou atmosféru. Ideální výchozí bod na výlety do Gdaňska, Gdyně, Sopot, dokonce i na Hel či Lebu. Projeli jsme všechno. Moc jsme si to užili.“

• JGJ Ostoja Průměrné hodnocení: 9,3

„Velké , dobře vybavené pokoje. Vše bylo čisté. Příjemní majitelé - dobrá komunokace. Během cca 1/2 hodinové procházky na pláž mnoho obchodů.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Puck

podle 5 787 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu