2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Polsko hodnocení hotelů
Baltské pobřeží Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Nadmorski Průměrné hodnocení: 10

„Úžasně vstřícný personál,ochotný, usměvavý.“

• Hotel Meridian Průměrné hodnocení: 9

„Nadherne rozmanita snidane, kazdy den obmena“

• Hotel New Skanpol Průměrné hodnocení: 9

„Již jsem věděl do čeho jdu a proto jsem volil tento hotel, jelikož minulá návštěva ve mě zanechala skvělý dojem. Není tak překvapením, že jsem byl naprosto spokojený a pobyt v tomto hotelu jsem si nesmírně užil a to jsem nevyužil veškerého potenciálu. Velmi dobrá lokalita, luxusní snídaně a skvělý personál z toto dělá opravdu skvělý místo.“

• Diune Resort by Zdrojowa Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla výborná, velmi velký výběr jídel, spoustu uzených jídel, ovoce atd. Bazén má protiproud, takže se dá reálně plavat. Veškerý personál příjemný a profesionální, nelze nic vytknout.“

• Domki u Polki Průměrné hodnocení: 9

„Krásná zahrada, čisté ubytování, děti se mohou pohybovat po zahradě (celá oplocená), ideální na klidnou rodinnou dovolenou. Moře je kousek. V okolí spousta zajímavých míst.“

• Hotel Hel Průměrné hodnocení: 9

„Hotel určitě splnil veškerá očekávání. Na Hel jsme přijeli už v 9 ráno, nebyl problém si uschovat zavazadla na hotelu před check-in. Ve 14h nás čekal check-in s milou recepční, která uměla bez problému anglicky. Hotelové wellness jsme ve finále měli odpoledne samy pro sebe a bylo naprosto dostačující - pára, sauna, vyrivka, bazén = úžasný relax na závěr dne. Na snidani bylo všeho dost a velmi chutné. Určitě doporučuji.“

• Hotel Wodnik Průměrné hodnocení: 9

„Velmi krásná lokalita, všude čisto, ochota. Personál vstřícný, ochotný, vždy poradí a pomůže. V místě hotelu jsou masáže, kadeřník a vše co žena potřebuje ke své relaxaci. Toto místo mohu jen a jen doporučit. Strava na úrovni 5 hvězdiček, stoly a servis čistý. Ochotná obsluha. Jen matrace jsou trochu nepohodlné, ale to je pro každého individuální.“

• Kaper Łeba - Domki Nad Morzem Průměrné hodnocení: 10

„Dobré umístění, kousek k moři a do Slowinského národního parku. Skvělá je možnost využití sauny v kempu.“

• Bagińscy Spa Průměrné hodnocení: 9

„Krásný pokoj,skvělé vybaven, personál, bazén,prostě vše. Moc se nám líbilo.Pokoje dál,v tiché zóně od recepce a wellnes. Všichni moc milí a ochotní. Vše čisté a voňavé.“

• Golden Tulip Międzyzdroje Residence Průměrné hodnocení: 8

„Velikost apartmánu, umístění, výbava hotelu.“

Baltské pobřeží – 30 nejlepších hotelů