2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Polsko hodnocení hotelů
Baltské pobřeží Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Domki przy plaży - Pod Wydmami Průměrné hodnocení: 10

„Naprostá spokojenost s lokalitou, velice blízko k moři. Čistota ubytování na 1+. Krásné místo.krásná dovolená. Spokojenost se vším.“

• Domki Gold-Time Niechorze Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasné ubytování, výborná komunikace, doporučujeme 👍🤗😊“

• Domki Luan Village Průměrné hodnocení: 10

„Ideální pro rodinu s dětmi“

• BURSZTYN - BERNSTEIN APARTMENTS Průměrné hodnocení: 9

„Naprostý klid od ruchu města. Využití bazénu bylo velké plus při nepřízni počasí. Snídaně naprosto bohaté a luxusní, každý si vybere podle svého gusta.K moři cca 12 minut, do Dabki také cca 15min. pěšky.“

• Na Wczasowej - Apartamenty Průměrné hodnocení: 9

„V květnu klid a málo turistů.V létě to bude rušné.Moc milá paní na recepci.“

• Domki Letnia Mielenko Průměrné hodnocení: 10

„Krásné čisté a dobře vybavené ubytovaní kousíček od moře :-) Moc se nám tam líbilo… Děkujeme byli jsme spokojení.“

• Rosa Style Průměrné hodnocení: 10

„Hotel je krásný, nový, designově zařízený, personál příjemný. Byli jsme relativně mimo sezónu, na začátku pracovního týdne, takže jsme byli v hotelu téměř sami.“

• Natura Park w Stegnie Průměrné hodnocení: 9

„Úžasný personál, možnost parkovat až před pokojem, prostorný pozemek, čepované pivo. Paní byla ochotná a připravená se vším pomoci. Protože jsme přijeli 7 auty, ocenili jsme parkování přímo před pokojem.“

• Cuma Camp Průměrné hodnocení: 10

„Kemp je velice pěkný, ubytování příjemné, kuchyňka vybavená a na recepci velice příjemný a ochotný personál .Vřele doporučuji.“

• Apartament Seagull Průměrné hodnocení: 10

„Pravděpodobně nově zřízený menší apartmán v centru města. Nadstandardně vybavený, všeho dostatek, čistota, velká TV, rychlá Wi-Fi. Dobré parkování za vjezdovou bránou. Velmi vstřícný přístup majitele. Maximální spokojenost, ze zkušeností lze jen doporučit.“

Baltské pobřeží – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 593 790 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com