2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Azory – opinie o hotelach
  4. Angra do Heroísmo – opinie o hotelu
Portugalia Angra do Heroísmo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja. Wyśmienite śniadania. Codziennie sprzatany pokoj i wymieniane ręczniki. Personel na medal Polecam polecam polecam”

• Farol Guesthouse Ocena: 9,3

„Bardzo dobre śniadania, dużo różnorodnych produktów z czego większość lokalna. Pani na recepcji to dodatkowo przewodnik po wyspie, więc udzieliła nam wspanaialej pomocy przy organizowaniu czasu na wyspie. No i oczywiście piękny widok na ocean”

• „czystość, komfort, wysoki standard, personel, kontakt z obiektem i lokalizacja na najwyższym poziomie”

• „To piękny obiekt składający się ze starego pałacu, nowoczesnej recepcji i odnowionej części hotelowej... spójnie połączone w interesująca całość. Absolutnie nie przeszkadzało nam przechodzenie przez wszystkie części wraz z dziedzińcem. Są też skróty, które pokazał nam personel. Obiekt należy obecnie do kościoła katolickiego i ma interesującą historię. Zanim został hotelem, gościł JP2, z czego hotel jest bardzo dumny...ma salę poświęconą temu wydarzeniu. Pokoje z balkonami mają ładny widok, wystarczy nie wpatrywać sie w pobliski fast food bar. Jest tez mały basen, z którego nie korzystaliśmy. Duży parking, a do miasta na piechotę jakies 10-15 minut.”

10 najlepszych hoteli w mieście Angra do Heroísmo