2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Norte Region – opinie o hotelach
  4. Vila Nova de Foz Côa – opinie o hotelu
Portugalia Vila Nova de Foz Côa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Ciche i spokojne miejsce. Czyste pokoje i łazienki. Przestronny pokój.”

• Eira da Fraga Ocena: 9,4

„Śniadanie było przygotowywane na zamówienie. Dokładnie na umówioną godzinę. Miejsce blisko położone archeologicznego Parku Coa oraz Muzeum do Coa dotyczącego rytów naskalnych - to był cel naszej podróży, zatem nasz wybór noclegu był bardzo trafny.”

• Casa da Margarida Ocena: 9,3

„Bardzo czysty, nowy apartament. Absolutnie niczego nie brakowało. Wzorowy kontakt z właścicielką.”

• „Bardzo duży apartament na dwie osoby. Salon z aneksem kuchennym i kanapą oraz sypialnia. Duża łazienka. Wszystko świeżo po remoncie, wykończone dobrej jakości materiałami. Kuchnia świetnie wyposażona - zmywarka, wszystkie niezbędne utensylia i naczynia. Bardzo przyjazny i kontaktowy właściciel.”

• „pokój był niewielki, ale łazienka gigantyczna w łazience wielka wanna - ja akurat nie jestem zwolenniczką, zdecydowanie wolę prysznic - ale jeśli ktoś lubi, to naprawdę jest duża :-) malutka lodówka w pokoju, duża woda zmieściła się dopiero po wyjęciu wszystkich półek bardzo dobre śniadanie - figi, mniam mniam uwaga, jadąc z miasteczka nie należy na rondzie wjeżdżać na drogę IP, tylko w taką mniejszą. GPS w tym miejscu prowadzi źle. Jak się już jedzie właściwą drogą, to potem GPS prowadzi już prawidłowo, uwaga, skręt jest dość znienacka”

• Villa Auri Ocena: 8,8

„Villa położona przepięknie , w odludnym miejscu , wśród winnic. Widok z tarasu przepiękny. Bardzo miła gospodyni, niezwykle uprzejma ale nie narzucająca się, co sobie bardzo cenię. Cisza , spokój , w zasięgu wzroku żadnej cywilizacji !”

• „super, ale trudny dojazd”

10 najlepszych hoteli w mieście Vila Nova de Foz Côa