2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Norte Region – opinie o hotelach
Norte Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Atmosfera”

• Vincci Bonjardim Ocena: 10

„Hotel jest nowy, czysty i przepięknie urządzony. W pokoju wygodne łóżko, herbata i ekspres do kawy. Obsługa codzienie zapewnia butelkę wody. Fantastyczny taras na dachu z pięknym widokiem i restauracja ze smacznym jedzeniem. Lokalizacja hotelu idealna - blisko centrum miasta a jednocześnie cicho i spokojnie. Obsługa miła i pomocna.”

• Hotel Sao Jose Ocena: 10

„Wszystko super”

• „Hotel położony blisko lotniska. Pokoje czyste, wygodne łóżka.”

• Hotel Laranjeira Ocena: 9

„Fajny widok z pokoju, świetny i pomocny personel, dobre expresso na śniadanie. Piękne stare miasto. Polecam”

• AirPorto Hostel Ocena: 10

„Obiekt w odległości 10 minut od lotniska, przemiła obsługa, czysto, bardzo wygodne łóżka”

• Hotel Minho Belo Ocena: 9

„Bardzo mila gospodyni. Pomocna, serdeczna, dbajaca o komfort gosci. Sniadanie dobre, swiezo wypiekane croissanty, sok, kawa, wedliny, ser, jakies slodkie przekaski. Lokalizacja przy szlaku camino, blisko duzego marketu, gdzie mozna zaopatrzyc sie w najpotrzebniejsze rzeczy. Sam pokoj skromny, ale czysty. W lazience swieze reczniki, mydlo, szampon. Mielismy pokoj z tarasem, na ktorym moglismy wysuszyc nasze rzeczy. Bardzo dobrze nam sie tam spalo. Przed hotelem basen,ale z uwagi na pogode nie korzystalismy. Wlascicielka mowi na tyle po.angielsku,ze mozna spokojnie sie dogadac (co nie jest wcale norma).”

• O2 Hostel Ocena: 2

„Miła obsługa”

• „Bardzo dobry hotel z miłą obsługą. A na dodatek bardzo dobry lunchbox z świeżutkimi bułeczkami. Polecam.”

• „Świetna lokalizacja, bardzo czysto, uroczy ogród, w którym można zjeść śniadanie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Norte Region

na podstawie 1 001 805 Opinii o Hotelach na Booking.com