2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Norte Region – opinie o hotelach
  4. Soajo – opinie o hotelu
Portugalia Soajo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa de RioBom Ocena: 9,4

„Wystrój i wygoda domu, czystość, położenie, bardzo miła właścicielka, pyszne śniadania i ciasto domowej roboty. Wrócimy 🙂👍”

• Casa de RioBom Ocena: 9,4

„Pobyt w tym domu był bardzo wygodny. Jest tam wszystko, czego potrzeba turyście, a nawet więcej. Właścicielka jest przemiła, wspaniała. Codziennie świeże produkty, owoce, smaczne przepyszne ciasto, konfitura, wędliny i sery. Okolica prześliczna, ciekawa, mnóstwo wspaniałych miejsc i widoków. Miejsce nie rozczaruje amatorów wędrówek i letnich kąpieli. Bardzo polecam to miejsce, ten domek o pięknym stylowym wystroju, przepiękne detale, czysto i przytulnie.”

• Casa Rautau Ocena: 9,2

„Domek w Soajo jest cudowny! Czujesz się jakbyś się przeniósł w czasie. Jest bardzo przestronny, wygodny, czysty. Jest w nim wszystko co potrzeba. Okolica wspaniała. Bardzo miła właścicielka. Żałujemy, że byliśmy tak krótko.”

• Casa João Rodas Ocena: 9,4

„Uroczy dom w górach, spokój, cisza i przepiękne widoki. Miejsce do wypoczynku, kominek bardzo wygodne duże łóżko, serdeczne polecam tym którzy szukają miejsca na wypoczynek i naładowanie pozytywnej energii”

• Casa de RioBom Ocena: 9,4

„wygląd i klimat domu, wygląd i klimat wioski. znakomite zaopatrzenie śniadaniowe. bardzo miła właścicielka. piękne góry, bez tłoku turystów... w sumie prawie w ogóle bez turystów. cisza i spokój... la casa muy bonita dentro. el pueblo muy bonito fuera. desayuno muy bien surtido todos los días. propietaria muy agradable. hermosas montañas, sin multitudes de turistas... silencio y tranquilidad.”

10 najlepszych hoteli w mieście Soajo