2. Albania – opinie o hotelach
  3. Albania – opinie o hotelach
Wybrzeże Adriatyku Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament czysty i przestronny. Budynek trochę stary ale było ok. W pobliżu ładna plaża koło hotelu, niedaleko do Dubrownika.”

• „Daleko apartamentowi do lususowego ale wszystko było poprawne - przestronny, dobrze wyposażony. Lokalizacja po prostu ok-bez auta daleko do plaży.”

• Apartments Niko Ocena: 10

„Super Pomocni właściciele. Lokalizacja blisko plazy🙂”

• „Apartament piękny, widok z balkonu z 2 piętra fantastyczny, przy basenie ekspres do kawy jako dodatek 🙂 w 100% zadowolenie u każdego w rodzinie.”

• Apartment Anic Ocena: 10

„Czysto schludnie. Pani właścicielka bardzo miła i pomocna.”

• Casa di Giorgio Ocena: 9

„Piękny widok z apartamentu. Lokalizacja bardzo dobra. Tak nam się podobało, że nawet przedłużyliśmy pobyt o jeden dzień. Polecam”

• Apartments Carol Ocena: 7

„Przestronny apartament, dość czysto, lokalizacja w spokojnej miejscowości. Właściciel bardzo miły i pomocny.”

• „Bardzo ładny i zadbany apartament. Bardzo dobrze nam się spędziło czas z rodziną. Polecam.”

• „Lokalizacja bardzo blisko plaży.”

• Apartments Vitic Ocena: 6

„Super lokalizacja, mili właściciele - niestety nie mówiący po angielsku. Idealne miejsce żeby poczuć prawdziwy czarnogórski klimat. Dostaliśmy od właściciela wino. Niska cena.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wybrzeże Adriatyku

na podstawie 2 281 518 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com