2. Gruzja – opinie o hotelach
  3. Ajara – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Ajara Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Feride Ocena: 10

„Gospodyni przecudna i przeurocza, serwowała domową przepyszną kuchnię gruzinską, mozna zamowic sobie posilek na wybraną godzinę, sklep i przystanek w odleglosci 100 m, cisza spokój, polecam”

• LUKA Ocena: 10

„Niesamowita gościnność, pyszne posiłki i ciekawe rozmowy! W Luka Guesthouse czujesz się jak rodzina ❤️ Pomimo bardzo późnego przyjazdu, gospodarze czekali na nas z kolacją, a z rana zaprosili na śniadanie. Poznaliśmy również mieszkającą obok rodzinę. Dawno nie spotkaliśmy tak kochanych i gościnnych ludzi. Życzymy wszystkiego dobrego i do zobaczenia następnym razem!”

• Guesthouse Qeti Ocena: 10

„Bardzo miła i pomocna właścicielka ! Motocykl mogłem zaparkować w garażu , duży plus.”

• Noes House Ocena: 10

„Pyszne obfite śniadanie, wygodne łóżka, blisko sklep, blisko plaży. Dobry kontakt”

• „Bardzo dobra lokalizacja, wszystko w zasiegu kilku minut. Przemily Pan gospodarz . Czulismy sie jak w domu”

• Guest House Gela Ocena: 10

„Świetnie miejsce w cichej okolicy. Dom świeżo po remoncie, jest tu wszystko czego potrzeba do wypoczynku w Batumi. Pomocni gospodarze. Czysto. Super cena! Goście z Polski mile widziani.”

• „Personel był bardzo uprzejmy. Mogliśmy przechować bagaż od 11:00 do momentu zameldowania, abyśmy mogli cieszyć się miastem”

• „Gościnność, pies, uczciwość.”

• NaNa's Guesthouse Ocena: 10

„Właściciele bardzo mili na powitanie dostaliśmy wino własnej roboty bardzo dobre. Wszystko w najlepszym porządku. Pozdrowienia dla właścicieli”

• „Miejsce niedaleko głównej drogi, więc bardzo łatwo można tam dotrzeć. Dodatkowo pięknie położone na wzgórzu z widokiem na Batumi i morze. Bliska odległość ogrodu botanicznego to niewątpliwie atut lokalizacji, a idąc tam mijamy cudne sady mandarynkowe. Pokoje bardzo czyste i porządne. Śniadania nie jedliśmy, ale gospodyni na pewno ugości Was po królewsku. Polecam serdecznie i dziękuję naszym gospodarzom”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Ajara

na podstawie 13 025 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com