2. Kostaryka – opinie o hotelach
  3. Alajuela – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Alajuela Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Wellness Park CR Ocena: 10

„Niesamowite miejsce”

• „Świetne śniadanie, super przyjazny i pomocny personel, wspaniałe otoczenie, bardzo dobrze wyposażona wspólna kuchnia oraz przyjemne miejsce do wypoczynku.”

• „Bardzo czysto, duża dbałość o dodatki, ciepła woda. Dobre miejsce na nocleg aby odwiedzić wulkan Poas.”

• „Swietne miejsce na uboczu. Przed domkiem widzielismy bardzo duzo gatunkow ptakow. W poblizu byly tez wyjce. Gospodarze bardzo mili, pokazali nam swoja farme. Polecam :)”

• Arenal Red Ocena: 10

„Todo bien”

• Casa Kamagu Ocena: 10

„Bardzo miło wspominam to miejsce! Dom jest przestronny, klimatyzowany. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona, jest w niej wszystko, czego potrzebujemy, a nawet więcej. Byliśmy w 9 osób, na dworze przy basenie jest duży stół, przy którym codziennie raczyliśmy się śniadaniem. Korzystaliśmy również z grilla, który jest gazowy, nie ma więc konieczności kupowania brykietu. Opiekun domu to niezwykle miły i pomocny człowiek. W pobliżu znajduje się knajpa, do której wracaliśmy niemal codziennie, głownie ze względu na wspaniałego właściciela. Basen jest niewielki, ale wystarczająco duży, aby się schłodzić i przede wszystkim czysty. Ogród jest duży, a sam dom jest położony w bardzo spokojnej okolicy. Codziennie odwiedzały nas kolibry, wiewiórka i inne żyjątka. Chętnie bym tam wróciła”

• Apartamentos M&M Ocena: 9

„Możliwość przygotowania śniadania, bliskość do centrum, przyjemna okolica.”

• „Trochę na uboczu, potrzebny samochód. Że względu na pogode- deszcz i chmury nie mieliśmy okazji podziwiać widoku :( 2 przestronne sypialnie, jedna z klimatyzacja, 2 z wentylatorem. Wspólna przestrzeń z dużym stołem, kanapą, aneksem kuchennym. Ciepła woda. Polecam. Blisko do EL SALTO!”

• „Gospodyni, lokalizacja”

• Bungalow Batsù Ocena: 9

„Właściciele są bardzo mili i pomocni. Bungalow był czysty, łóżko wygodne. Ogród jest piękny.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Alajuela

na podstawie 18 492 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com