2. Luksemburg – opinie o hotelach
  3. Luksemburg – opinie o hotelach
Ardennes Luxembourg Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza i piękny widok na góry”

• Trusties Ocena: 10

„Świetna lokalizacja”

• „Wszystko było dobrze. Byliśmy w 4 osoby w pokoju 4osobowym. Jedna sypialnia w głównym pokoju a druga w oddzielnym pokoju co jest dużym plusem. Zaplecze kuchenne spoko. Czysto. Jesteśmy zadowoleni.”

• Camping Bissen Ocena: 8

„Miejsce jest bardzo fajnie,rzeka w tym akurat miejscu płytka,”

• Camping Bissen Ocena: 9

„Piękna okolica, przestronny bungalow - w naszym przypadku sześcioosobowy. Czysto, zadbanie. Byliśmy w pierwszej połowie kwietnia i noce były chłodne - 2 do 3 stopni. Salon z kuchnią i łazienkę nawet dało się ogrzać - tak do 17,5 stopnia. W sypialniach było 15 - dla nas ok, ale dla niektórych będzie za chłodno. Co do wyposażenia, brak kawy, herbaty, cukru, soli itp. Dostępne naczynia (brak misek) i sztućce. Teren bardzo fajny z małym placem zabaw dla dzieci na zewnątrz i świetnym placem zabaw w środku. Do tego piłkarzyki dla dorosłych dostępne bez dopłat. W barze/restauracji przy recepcji można zamówić sobie śniadania, a także zjeść coś konkretniejszego oraz się napić, również piwa. Obsługa bardzo miła, mówiąca w kilku językach.”

• „Styl mieszkania Wyposazenie Lokalizacja”

• Ardenne View Ocena: 10

„Duży komfortowy nowoczesny dom. Położony na wzgórzu z pięknym widokiem w cichej okolicy. Odpoczęliśmy i zwiedziliśmy Luksemburg. Bardzo nam się podobało.”

• „* lokalizacja”

• „Bardzo fajne miejsce . Idealnie pasuje dla rodziny . Cisza spokój , bardzo dużo placów zabaw i fajny wielki basen a obok niego dobra restauracja . Z tad mieliśmy blisko do Zamków i do stolicy Luksemburga . Na pewno tutaj jeszcze przyjedziemy .”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ardennes Luxembourg

na podstawie 2 512 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com