Wyspy Sarońskie Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Mój pobyt miał kilka pozytywnych stron. Lokalizacja okazała się być korzystna - zaledwie godzina drogi piechotą od Akropolu, co ułatwiło mi zwiedzanie miasta. Dodatkowo, bliskość przystanku autobusowego ułatwiła poruszanie się po okolicy. W łazience miło mnie zaskoczyła obecność suszarki do włosów, co było bardzo wygodne. W pokoju mieliśmy również ręczniki, a w budynku była również winda.”

• Neratzia Rooms Ocena: 10

„Położenie super, kilka minut do stacji metra lub kilkanaście spacerem do centrum. W pobliżu kafejki, bary, restauracje. W pokoju wszystko co niezbędne , czajnik, lodówka , wygodne łóżka. Czysto , codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki, w łazience zestaw kosmetyków. Śniadania bardzo smaczne w bistro na parterze budynku. Duży wybór śniadań z karty menu . Personel bardzo miły , zawsze uśmiechnięty , pomocny, mogliśmy pozostawić bagaże . Z przyjemnością wrócę tu ponownie.”

• „Hotel jak z bajki, cudowny, kamienny design, kameralny , personel super, czysto, super wygodnie, lokalizacja niesamowita. Jeśli kiedyś odwiedzimy Hydrę to na pewno wybierzemy ten hotel”

• „lokalizacj”

• „Czystość i lokalizacja”

• „Atmosfera, umiejscowienie super, uprzejmy i pomocny personel, pod mieszkaniem dwie knajpki i cukiernia, wszędzie blisko.”

• „Bardzo czysto, schludnie. Dostęp do WiFi. Miła obsługa ze śniadaniem do pokoju. Jedzenie zgodnie z opisem i opiniami użytkowników.”

• 507 Athens Ocena: 10

„super personel, super śniadania, lokalizacja blisko centrum, restauracja na ostatnim piętrze robi wrażenie”

• „Pobyt jest w mieszkaniu z kilkoma pokojami zamykanymi oddzielnie. W pokoju klimatyzator. Wspólna kuchnia, która widziała już lepsze czasy. Podobnie jak łazienka. Jedna łazienka na 8 osob. Jest winda i darmowe parkowanie na ulicy. W mieszkaniu czysto i nic nie brakuje. Stosunek ceny do standardu bardzo dobry. Choć są to warunki budżetowe.”

• „Organizacja gospodarza oraz pomoc w zorganizowaniu transportu i atrakcji”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Wyspy Sarońskie

na podstawie 28 380 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com