Wyspy Sarońskie Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „wszystko w porządku, lokalizacja dobra”

• „Polecam każdemu kto ceni niestandardowe noclegi :) niesamowite przeżycie. Bardzo, bardzo czysto i schudnie, co bardzo cenię. Fantastyczny personel, który dbał o nas na każdym kroku! Pyszne śniadanie, niespodziewana lampka wina na przywitanie - cudownie :)”

• „dobra lokalizacja, miły właściciel, taras na dachu i widok z tarasu na akropol, duży pokój, pełne wyposażenie kuchni i łazienki, dostępna pościel i ręczniki, niska cena”

• „Bardzo czysto, dobra lokalizacja, świetny kontakt z gospodarzem :)”

• „Bardzo smaczne śniadanie, dobra lokalizacja (blisko metra), przyjazna obsługa”

• „Obsuga”

• „Świetne miejsce, czysto, wygodnie. Bezpiecznie.”

• „Cudowne miejsce! - czystość - wygodne łóżko - przestronny apartament”

• „Przede wszystkim lokalizacja na ogromny plus, samo centrum blisko zabytków i restauracji. 15 minut spacerkiem na Akropol. Pokój czysty i zadbany, z klimatyzacją. Śniadania okej, serwowane są w restauracji oddalonej od pokoju o ok. 4 minuty, więc trzeba wyjść z budynku. Podawane są do stolika tosty, gotowane jajka, coś na słodko (bułeczki z nadzieniem, rogaliki z ciasta francuskiego), coś zapiekanego na słono(tu codziennie dostawaliśmy coś innego) i pyszna kawa. Kontakt z właścicielem przez whatsapp. Byliśmy ok. 24 i nie było problemu z późnym zameldowaniem, bo klucze odbiera się samemu ze skrzynki na kod, która znajduje się na bramie budynku.”

• „Sporo miejsca w pokoju, sympatyczny i pomocny właściciel, dobra lokalizacja, blisko najciekawszych miejsc”