3. Baleary – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Baleary Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miejsce do odpoczynku polecam jak najbardziej. Obiekt znajduje się blisko miejscowości Poreres gdzie głównie zaopatrywaliśmy się w pieczywo i owoce z lokalnego targu. Dom na wypoczynek jest wspaniały z uwagi na naturę, ciszę i spokój, jest bardzo czysto, łóżka są wygodne, kuchnia w pełni wyposażona jak w domu wielorodzinnym, między innymi w ekspres do kawy, lodówka z zamrażarką, zestaw garnków i sztućców, jest nawet wyciskarka do soku. Mieliśmy do dyspozycji dodatkowe kołdry gdyż byliśmy w kwietniu i nie było za ciepło ale nam to odpowiadało. Jest kominek na pellet i dwa grzejniki elektryczne jakby komuś było zimno. Polecam jako miejsce do odpoczynku oraz jako wypadowe do zwiedzania całej wyspy. Planujemy już podróż aby wrócić w to wyjątkowe miejsce.”

• „Czyste i wygodne apartamenty. Przyjazna obsługa i piękna plaża tuż obok.”

• „Ogromny obiekt z wieloma atrakcjami dla dzieci, Obsługa przemiła i profesjonalna. Jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne. Jeżeli chodzi o Majorkę na której jestem 20 raz ten hotel to raj dla dzieciaków.”

• „Miejsce przepiękne, małe miasteczko położone w malowniczej okolicy. Spokojna okolica. w domu było wszystko, aby przygotować samodzielnie posiłek. W okolicy restauracja, niestety poza sezonem czynna bardzo krótko. Można zakochać się w tym miejscu, jeśli lubisz południowe klimaty Europy.”

• „Bardzo dobre wyzywienie.Przyjemna okolica.”

• „Blisko do plaży.”

• „Hotel w dobrej lokalizacji, pokoje z aneksem kuchennym. Pyszne śniadania. Bardzo blisko plaża. Sprawna i miła obsługa. W bliskim sąsiedztwie gastronmia i sklepiki. Polecam ten Hotel.”

• „Super śniadanie, serwowane do stolika. Piękne widoki, basen, cisza i spokój.”

• „Lokalizacja, cisza, spokój, bliskość do plaży, czyste pokoje, miły personel”

• „Ogólnie,obsługa bardzo miła i pomocna,sprzątanie codzienne polega na zascieleniu łóżek,wymianie ręczników i zmycie podłogi. Baseny czyste jedzenie w restauracji bardzo dobre”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Baleary

na podstawie 485 312 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com