2. Černá Hora hodnocení hotelů
  3. Černá Hora hodnocení hotelů
Biogradska Gora National Park Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Vila Jelena Průměrné hodnocení: 10

„Velmi pěkný dům. Po deštivých dnech v horách jsme velmi ocenili pračku a topení v krbu.“

• Komovi - Kobil Do Guesthouse Průměrné hodnocení: 10

„Misto a jeho poloha, neuveritelny vyhled, soukromi, pohostinnost, vyborna mistni kuchyne, syry, susene maso, cerstve ranni pirohy, a za nizkou cenu. Idealni vychozi misto na protejsi vrcholky.“

• Kamp Janketic Průměrné hodnocení: 10

„Neskutečně milá majitelka, být mladší, hned bych si ji vzal.“

• „Naprosto skvělé misto s úžasnými lidmi. Moc dobré jidlo. Nádherné prostředí, ideální pro turisty. Sem se určitě vrátím.“

• Kamp Janketic Průměrné hodnocení: 10

„Vše absolutně božské. Umístění kempu, personál, jídlo. Jedná se rodinný podnik. Dajana je velmi komunikativní a ochotná. Hovoří srbsky, anglicky, francouzsky, ale rozumí i trochu česky :) Je absolutně nápomocná a ochotná. Sociální zařízení uklízí několikrát denně. Čistota je až ohromující na to, že se jedná o kemp. Domácí jídlo, připravované Dajaninou matkou, bylo naprosto exkluzivní. Místní tradiční kuchyně. Dokonalost. Kemp se nachází v nádherném prostředí národního parku. Za poplatek je možný transport od jezera do kempu. Cesta absolutně nesjízdná bez terénního vozidla. Využili jsme. Strávili jsme v kempu 3 noci a vyráželi na pěší výlety po okolí. Cítili jsme se jako doma. Hodně jsme si s Dajanou povídali. Přestože jsme strávili v kempu relativně krátký čas, byl to nejkrásnější pobyt za celou dovolenou v Černé Hoře (3týdenní road trip). Při odjezdu ukápla i slza :) Ubytování můžeme vřele doporučit. Určitě se budeme chtít jednou vrátit.“

• MM Lodge Průměrné hodnocení: 8

„Luxusní ubytování, pěkná koupelna, posezení u potoka, kryté státní na auto.“

• KOLIBA A&A Průměrné hodnocení: 8

„Rodinná firma, domluva možná v angličtině, skvělá kuchyně. Klimatizace, možnost občerstvení v restauraci v areálu. Místo k odpočinku s výhledem na řeku.“

• Hotel Čile Průměrné hodnocení: 7

„Výborná snídaně. Ubytování čisté, jednoduché.“

• Apartments Popovic Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování na okraji lesa, klidné místo. Pěšky do centra max 10 minut. V centru restraurace a posezení s živou hudbou, obchody, stánky. Centrum je malé, ale krásné. Přijeli jsme v pozdějších večerních hodinách, majitelka na nás čekala před domem. Žije ve stejném domě. Při odjezdu jsme předali klíče. Vybavení velmi dobré, čisté. Vše nám stačilo, s ničím nebyl problém. Ptala se, jestli ještě něco potřebujeme, velmi milá paní.“

Biogradska Gora National Park – 10 nejlepších hotelů